کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

+56
sorena0831
raymand
arash_60
reza2009
Indiana Jones
amirpuyol
ramin
saeidehes
majid_barca
new guest
heidiiii
suny
Behzad_T
alan45
heidiii
elena 20
arman
Heidii
Clover
Mihakralj
وهاب
omidsilver7
amirarsalanroomi
Heidi
Davood
mahmood
farhad666
kazvash
مژي
fazel1994
علی موسویان
blue2012
aghaghi
نجمه
tisto
سوگل خانمی
venous_m
arsenal.fc.g
sooratak
manaa
kave
Ishpateka
Esi-72
erfan
S@M
Shervin
alirad
slevin(HAMID
ariangirl
59
babak
Negin 2
mahmood666
sahra_7
stalker
SMAM
60 مشترك

صفحه 3 از 42 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  الصفحة التالية

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف sahra_7 الأربعاء يونيو 08, 2011 2:54 am

سلام
یه کوجولو از کارتون پرستو و مجسمهبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Yahoosmile

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Sc4hkmaziqy8kq02tzg_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Djh2boxqcinf5l9uu38_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 4ahk94d6u4fr35iuntub_thumb

پرستو و مجسمه
sahra_7
sahra_7

تعداد پستها : 164

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف slevin(HAMID الأربعاء يونيو 08, 2011 3:38 am

سلام
ممنون از همه دوستان بخاطر حضور گرمشون.
عشق ما خاطره بازیه!

قسمتی از این فیلم قلعه برفی رو اینجا میذارم امیدوارم تجدید خاطره بشه و دوستانی که فراموش کردن یادشون بیاد:
http://s1.picofile.com/file/6774032192/La_Guerre_des_tuques_01.flv.html

قسمت اول کارتون گربه بازرس به زبان اصلی که تا تونستم کم حجمش کردم پس ببخشید اگه کیفیت خیلی خوبی نداره اما قابل دیدنه(قسمتای بعدی انشالله سر فرصت)
پارت یک:
http://s1.picofile.com/file/6774148888/gorbe_bazras_e1p1.flv.html
پارت دو:
http://s1.picofile.com/file/6773997982/gorbe_bazras_e1p2.flv.html

اینم یه قسمت کوتاه از سیلاس یا همون طوفان به همراه تیتراژ که من خیلی خاطره باهاش دارم (اگه تکراری بود عذر می خوام)
http://s1.picofile.com/file/6774193158/Silas_D_.flv.html
slevin(HAMID
slevin(HAMID

تعداد پستها : 129
آدرس پستي : تهران

پست من طرف stalker الأربعاء يونيو 08, 2011 6:32 am

سوال خدمت حافظه‌های قوی. ببخشید اگه سوالات تکراری بودند.

۱. یه کارتون بود که محوریت‌اش بازی با رنگ و نقاشی کردن برای بچه‌ها بود. دو تا موجود مخصوص بودن که این‌طرف اون طرف می‌رفتند و نقاشی می‌کردند. قلمو بودند فکر کنم. اگه درست یادم باشه این اثر از چایکوفسکی هم جزو موسیقی متنش بود:
http://www.4shared.com/audio/Xs-PvwGD/17_-_Tchaikovsky_-_The_Nutcrac.html

۲. یک استاپ موشن چینی/ژاپنی که پیر زنه و پیر مرده می‌رن یه جایی که یه بسته هدیه بگیرن. پیر زنه بزرگ رو بر می‌داره و پیر مرده کوچیک رو. ولی مال پیر زنه توش خالی بود و مال مرده توش یه چیز ارزشمند. این رو تقریبا مطمئن بودم که باید تو لیست سیاه/سفید باشه ولی پیداش نکردم.

۳. عروسکی عجول و خجول و لجوج. که یک آیتم از «بهار در بهار» بود.
هر وقت اسمم برنامه‌های عید رو آماده کنه از این عکس پیدا می‌شه (تیتراژ بهار در بهار).

۴. جعبه‌ی اسباب بازی. که دارای آیتم‌های مختلف بود. یکی‌اش یه میان پرده بود که کلی مکعب کوچیک هی با هم بازی می‌کردن و مثلا به هم می‌چسبیند و مکعب بزرگتری می‌شدن. رنگی رنگی بودن و تو همون یه دقیقه یه تم داستانی داشت. یه آیتم دیگه داشت که یه مرد سیبیلویی (که دوبلرش همون دوبلر زبل خان بود) یه چیزی رو به بچه‌ها آموزش می‌داد. مثلا ممکن بود راجع به یک حیوون باشه.

۵. یه پسر کوچیکه تو خونه گاز رو باز می‌ذاره و گاز به صورت غول در میآد. (استاپ موشن ایرانی)

اين مطلب آخرين بار توسط mahmoody در الخميس يونيو 09, 2011 12:15 am ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
stalker
stalker

تعداد پستها : 256

پست من طرف ariangirl الأربعاء يونيو 08, 2011 7:07 pm

من یه سوال دارم . تو لیست سیاه منظور شما از کارتون "تب شکلات" اینه ؟:

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 51EQW3QZ27L._SS500_
ariangirl
ariangirl

تعداد پستها : 201

پست من طرف Emiliano الخميس يونيو 09, 2011 3:19 am

1. سلام.
2. سنگان

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 O1ukjxmg4ffi6f5wd2co_thumb

mahmoody نوشته است:

به امیر (بر اساس بند‌های خودت شماره می‌دم):
۳. کفگیر داره می‌خوره ته دیگ :-)
در مورد اون ۱۰۰ تا فیلم از گوگل هم کمک گرفتم چون دیدم هیچ جور راه نداره. البته شانس اصلی این بود که مودلارک از کارهای معروف بازیگری بود که اسمم گفت. مشکل مورد ۵۳ اینه که کارهای اون کارگردان تو imdb توضیحات ندارن. حالا باز اگه پیدا شد خبرت می‌کنم.

یه نکته در مورد شماره‌ی ۸۹ لیست سیاه بگم: یک جمله از این توضیحات مال یه سریال دیگه‌ست! اگه خواستی یه مورد جدا براش بزن.
من اون جمله رو اینجا با توضیحات‌اش می‌نویسم.
«سریالی بود که تو "مدرسه‌ی شهید مسعودیان" (روبروی "نمایشگاه" بین‌المللی قدیم شهر تهران) ضبط شده بود و مستخدم مدرسه، زنده یاد "حیدری"، هم درش دیده می شد. از اون سریال‌ها بود که خوب ماجراهاش یه جوری حول و حوش مدرسه می‌گشت. مثلا فکر کنم یه قسمتش راجع به خرید از دست‌فروش دم مدرسه بود. اسم سریال فکر کنم «مدرسه‌ی ما» یا «ماجراهای مدرسه‌ی ما» یا همچین چیزی بود. "آرش میرحسینی" هم یکی از نقش‌های اصلی رو داشت.»

راستی، من تازه دارم به لیست سیاه، سفید و خاکستری سر می‌زنم. یک تشکر آبـــــــــــ‌دار باید از امیر داشته باشیم که با زحماتش این لیست رو به روز می‌کنه. واقعا همین پشت کار باعش شده که این لیست به این عظمت برسه. کسی بیاد این لیست رو ببینه شک نمی‌کنه که این رو مسئول پخش برنامه‌های صدا و سیما نوشته، نه حافظه‌ی ۴ تا جوون -- یا بهتره بگم میان سال :-)

3. ممنون "محمد" جان؛ ولی، سعی خودتو بکن، رفیق.
4. در مورد اون دو تا سؤال متشکرم. جداشون کردم.
5. راستی، یه دستی هم به "سیاه، سفید، خاکستری" کشیدم و تو ورژن جدیدش سؤالات "محمود" عزیز رو هم گذاشتم. شرمنده "محمود" جان؛ اگه، دیر شد.
سؤالات 10، 33، 60 و 89 سؤالات شماست.

6. اسم اون عروسکی؛ که، گفتی درباره ی موش ها و خرگوش ها بود، فکر می کنم "پرستو" بود و دیشب یادم اومد:

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Oqeupeakryjvyran6u_thumb

7. باز هم ممنونم، "محمد" جان. من فقط لیست رو تنظیم می کنم و اکثر کاراش با بچه های عزیزیه؛ که، تو این سال ها با هم دوست شده ن، خودشون سؤال طرح می کنن، خودشون پیدا می کنن، ازش فیلم و موسیقی و عکس می ذارن و خلاصه اینجا رو زنده می کنن.

sahra_7 نوشته است:سلام
یه کوجولو از کارتون پرستو و مجسمهبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Yahoosmile

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Sc4hkmaziqy8kq02tzg_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Djh2boxqcinf5l9uu38_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 4ahk94d6u4fr35iuntub_thumb

پرستو و مجسمه

8. خیلی ممنون "صحرا"ی عزیز. پس اسم این بوده "پرستو و مجسمه".
اسم داستان اصلی و معروفش هست "شاهزاده ی خوشبخت"(The Happy Prince)؛ که، کار "اسکار وایلد"ه. اینو اولین بار "آیدین" عزیز ازش عکس کوچیکی گذاشت؛ که، براتون می ذارمش:

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 N35h5arwdk5mwdh01l1_thumb

با تشکر از صحرا؛ بخاطر، عکس های بهتر و کامل تر و همچنین "ویدئوف" این کارتون قشنگ.

slevin(HAMID نوشته است:سلام
ممنون از همه دوستان بخاطر حضور گرمشون.
عشق ما خاطره بازیه!

قسمتی از این فیلم قلعه برفی رو اینجا میذارم امیدوارم تجدید خاطره بشه و دوستانی که فراموش کردن یادشون بیاد:
http://s1.picofile.com/file/6774032192/La_Guerre_des_tuques_01.flv.html

قسمت اول کارتون گربه بازرس به زبان اصلی که تا تونستم کم حجمش کردم پس ببخشید اگه کیفیت خیلی خوبی نداره اما قابل دیدنه(قسمتای بعدی انشالله سر فرصت)
پارت یک:
http://s1.picofile.com/file/6774148888/gorbe_bazras_e1p1.flv.html
پارت دو:
http://s1.picofile.com/file/6773997982/gorbe_bazras_e1p2.flv.html

اینم یه قسمت کوتاه از سیلاس یا همون طوفان به همراه تیتراژ که من خیلی خاطره باهاش دارم (اگه تکراری بود عذر می خوام)
http://s1.picofile.com/file/6774193158/Silas_D_.flv.html

9. "حمید" جان، بی نهایت ممنون بخاطر فیلم های "قلعه ی برفی"، "گربه ی بازرس" و "توفان" ("سیلاس"). قولت دیر و زود داشت؛ اما، سوخت و سوز نداشت.
کلی خاطره رو زنده کردی، دوست عزیز. متشکرم ازت.

mahmoody نوشته است:سوال خدمت حافظه‌های قوی. ببخشید اگه سوالات تکراری بودند.

۱. یه کارتون بود که محوریت‌اش بازی با رنگ و نقاشی کردن برای بچه‌ها بود. دو تا موجود مخصوص بودن که این‌طرف اون طرف می‌رفتند و نقاشی می‌کردند. قلمو بودند فکر کنم. اگه درست یادم باشه این اثر از چایکوفسکی هم جزو موسیقی متنش بود:

۲. یک استاپ موشن چینی/ژاپنی که پیر زنه و پیر مرده می‌رن یه جایی که یه بسته هدیه بگیرن. پیر زنه بزرگ رو بر می‌داره و پیر مرده کوچیک رو. ولی مال پیر زنه توش خالی بود و مال مرده توش یه چیز ارزشمند. این رو تقریبا مطمئن بودم که باید تو لیست سیاه/سفید باشه ولی پیداش نکردم.

هر وقت اسمم برنامه‌های عید رو آماده کنه از این عکس پیدا می‌شه (تیتراژ بهار در بهار).

۴. جعبه‌ی اسباب بازی. که دارای آیتم‌های مختلف بود. یکی‌اش یه میان پرده بود که کلی مکعب کوچیک هی با هم بازی می‌کردن و مثلا به هم می‌چسبیند و مکعب بزرگتری می‌شدن. رنگی رنگی بودن و تو همون یه دقیقه یه تم داستانی داشت. یه آیتم دیگه داشت که یه مرد سیبیلویی (که دوبلرش همون دوبلر زبل خان بود) یه چیزی رو به بچه‌ها آموزش می‌داد. مثلا ممکن بود راجع به یک حیوون باشه.

۵. یه پسر کوچیکه تو خونه گاز رو باز می‌ذاره و گاز به صورت غول در میآد. (استاپ موشن ایرانی)

10. "محمد" جان، جواب سؤالات به ترتیب اینان. امیدوارم هدیه ی کوچیکی باشه برای حضور بی وقفه ت تو این چند ماه اخیر:

10.1. اولی کارتون "فانتازیا" بود، با حضور شخصیت "میکی موس":

فانتازیا
نام اریجینال: Fantasia

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 F7rb5b6ui7bj36f10sq_thumb

10.2. دومی "بهترین داستان های دنیا"ست. با "قشنگ ترین داستان های دنیا"؛ یعنی، اون شیره؛ که، با دمش اسامی رو پاک می کرد، اشتب نشه.
اون قسمتی؛ که، توصیف کردی، اسم گنجیشک کوچولویه بودش: "جیک جیکو". تکیه کلام پیرزنه ی طماع و بدوومن! قصه هم بود:
"جیک جیکو، چرا نشاسته ها رو خوردی؟"

بهترین داستان های دنیا
نام اریجینال: Sarukanit

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 T3n3n2rqbyjddsrh31x_thumb

تو عکس بالا، چند قسمت دیگه رو هم می تونی ببینی: میمونی؛ که، "کیک برنج" درست می کرد "چه خوشمزه"!، پسری که مادرش رو می ذاشت تو سبد، می برد کوه و پسری که با یه پر کاه و یه زنبور به همه چی می رسید!

10.3. اولاً که "بهار بهار"؛ و نه، "بهار در بهار". "بهار در بهار" یه برنامه ی دیگه بود، زنده و با حضور "حسین سحرخیز"، زنده یاد "سروش خلیلی" و ....
دیگه این که، گمون نمی کنم این سه عروسک برنامه ی جداگونه ای داشتن. فکر می کنم تو همین جُنگ دهه ی فجری معروف شدن. باز هم خیلی مطمئن نیستم.

بهار بهار

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Yjaure1sebsqssiz9y4_thumb

بهار در بهار

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Aim7x4cuu3mnfdiuds_thumb

10.4. خوب، از اون پیرمرد سیبیلو عکسی ندارم، متأسفانه؛ اما، از اکثر آیتم های "جعبه ی اسباب بازی" واسه ت عکس گذاشته م: مکعبه، اون موجودات خپل؛ که، گلابی می خوردن، "آقا موشه و آقا فیله" و ...:

جعبه ی اسباب بازی
نام اریجینال: Die Sendung Mit Der Maus

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Lrqfu5ws8q7kiavxf8g3_thumb

10.5. این هم اون پسره:

اسمش هم بود: "خانه ی کوچک من".

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Ala0b1qcr4rmozm3ir2_thumb

11. امیدوارم خوشت اومده باشه.

.............................................

12. راستی، "اسمم" جان، فکر می کنم جمعه ی پیش بود، من یادم رفته بود برنامه ها رو ضبط کنم. برگشتم خونه دیدم یه کارتون جدید داره می ده از چند تا موش خوشگل و بامزه.
اسم اریجینال و فارسیش چی بود؟

13. و ما همچنان منتظر کارهای عید نوروز "بچه های دیروز" هستیم. اینه

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف Emiliano الخميس يونيو 09, 2011 3:21 am

ariangirl نوشته است:من یه سوال دارم . تو لیست سیاه منظور شما از کارتون "تب شکلات" اینه ؟:

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 51EQW3QZ27L._SS500_

1. سلام.
2. آفرین "ارین گرل" عزیز. خودشه! شاد

Indiana Jones نوشته است:
fazel1994 نوشته است:
fazel1994 نوشته است:برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Uvs110605_001

از صبح منتظر شروع برنامه کودک بودیم..........

http://s1.picofile.com/file/6761147882/soroude_jomhouri_eslami.wmv.html

ممنون از زحتت فاضل جان. «مهرآوا» واقعا کولاک کرد. راستی زمینه‌ی تصویر وقتی این آرم و موسیقی پخش می‌شد آبی نبود؟
ما که سفید می دیدیم چون اکثر تلویزیون ها سیاه و سفید بود ، شاید هم آبی بوده ولی فکر می کنم اکثرأ هم همینطور می دیدند !

كرم رنگ يا حتي نارنجي بود.
افشين
[/quote]

3. نارنجی کم حال تأیید می شه.

Emiliano

پست من طرف Shervin الخميس يونيو 09, 2011 9:09 am

توجه توجه
دوستان گرامی من چند تا از پستهای شما عزیزان رو از این تاپیک به تاپیک "فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی" منتقل کردم، چون مربوط به این تاپیک و برنامه های کودک نمیشه
از شما بزرگواران خواهش میکنم برای جلوگیری از بی نظمی و سردرگمی خود شما عزیزان قبل از ارسال پست در انتخاب تاپیک دقت بفرمایید
با تشکر از همهء شما دوستان عزیزم رز

اين مطلب آخرين بار توسط Shervin در الجمعة يونيو 10, 2011 4:41 am ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

پست من طرف ariangirl الخميس يونيو 09, 2011 11:49 am

پرستو و مجسمه

صحرا جونم مثل همیشه عالی ! دستت درد نکنه دوستم
بچه ها من از آموزش و پرورش بوشهر (البته با واسطه ) 5تا سی دی آهنگهای مدرسه گرفتم که چهارتاش رو اصلا نشنیده بودم وبه نظر خودم جدید بود . خلاصه اینکه تو این سی دی ها هم اثری از همشاگردی سلام نبود ... من موندم و قولم.... Sad((((((((
ariangirl
ariangirl

پست من طرف alirad الخميس يونيو 09, 2011 4:48 pm

سلام اينم عكسهاي باجناقها
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 2pp2bom40ya559x3gjt4

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 6ozk6gsn1ve0qjn7lo

اميليانوي عزيز ليستم رو براتون ارسال كردم.

alirad

تعداد پستها : 32

پست من طرف SMAM الجمعة يونيو 10, 2011 6:19 am

ariangirl نوشته است:من یه سوال دارم . تو لیست سیاه منظور شما از کارتون "تب شکلات" اینه ؟:برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 51EQW3QZ27L._SS500_
یعنی اون زمان خودمو کشتم تا اینو پیدا کنم اما هیچی به هیچی.سپاس و سپاس خوش اومدی خوش اومدی

Emiliano نوشته است:
12. راستی، "اسمم" جان، فکر می کنم جمعه ی پیش بود، من یادم رفته بود برنامه ها رو ضبط کنم. برگشتم خونه دیدم یه کارتون جدید داره می ده از چند تا موش خوشگل و بامزه.
12. باکس صبحگاهی یا عصرگاهی؟تنها کاری که الان یادمه اینه که شاید تازه هم نباشه اما برای من تازه بود(چون هرچی که بوده ضبطش نکردم)
تینگا تینگا
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف ariangirl الجمعة يونيو 10, 2011 6:37 am

[quote="SMAM"][b]
ariangirl نوشته است:من یه سوال دارم . تو لیست سیاه منظور شما از کارتون "تب شکلات" اینه ؟:برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 51EQW3QZ27L._SS500_
یعنی اون زمان خودمو کشتم تا اینو پیدا کنم اما هیچی به هیچی.سپاس و سپاس خوش اومدی خوش اومدی

اسمم جان من این رو تو یه سایت خیلی پرت (من تابحال ندیده بودم ) که برای فروش vhs اش گذاشته بودن برداشتم . و فقط همین یه عکس ازش موجود بود . توضیح دیگه اینکه من این رو خیلی وقت پیش داشتم ولی نمیدونستم که تحت تعقیبه و چند روز پیش که امیلیانو نوشته بود تاپیک لیست سیاه رو به دقت بخونید این مورد رو دیدم .....
توضیح دیگه اینکه خیلی از توضیحات توی لیست سیاه اون چیزیه که نویسنده یادش میاد و لزوما چیزی نیست که تو ذهن بقیه هست. و توضیحات دوستان میتونه خیلی کمک کننده باشه مثل پستی که محمود ؟ اینجا گذاشته : https://koodaki-nojavani.forumfa.net/t8p80-topic#3749
ariangirl
ariangirl

پست من طرف SMAM الجمعة يونيو 10, 2011 12:07 pm

خب منم گشتم و ارژینال سری کارهایی که این کارتون هم یکی از اپیزودهاش هست پیدا کردم.یادم نمیاد چندتاش پخش شده.اما میدونم بیشتر از یکی بوده
CBS Storybreak
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Clutz
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Cbs-storybreak

و اینم در بین گشتنها پیدا کردم که البته مال این سری نسیت
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 61%2BIrPsmOWL
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف alirad الجمعة يونيو 10, 2011 12:53 pm

[quote="ariangirl"]
SMAM نوشته است:[b]

اسمم جان من این رو تو یه سایت خیلی پرت (من تابحال ندیده بودم ) که برای فروش vhs اش گذاشته بودن برداشتم . و فقط همین یه عکس ازش موجود بود . توضیح دیگه اینکه من این رو خیلی وقت پیش داشتم ولی نمیدونستم که تحت تعقیبه و چند روز پیش که امیلیانو نوشته بود تاپیک لیست سیاه رو به دقت بخونید این مورد رو دیدم .....
توضیح دیگه اینکه خیلی از توضیحات توی لیست سیاه اون چیزیه که نویسنده یادش میاد و لزوما چیزی نیست که تو ذهن بقیه هست. و توضیحات دوستان میتونه خیلی کمک کننده باشه مثل پستی که محمود ؟ اینجا گذاشته : https://koodaki-nojavani.forumfa.net/t8p80-topic#3749

آريان گرل عزيز ميشه آدرس اون سايت فروش vhs رو بذاريد شايد چيزاي جالبي پيدا بشه .ممنون ميشم

alirad

تعداد پستها : 32

پست من طرف SMAM الجمعة يونيو 10, 2011 3:12 pm

با اجازه من پاسخ میدم. توی آمازون دات کام کافیه عنوان CBS Storybreak رو جستجو کنین تا فهرست محصولاتش(کتاب - ویدیو - دی وی دی) بدست بیاد
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف stalker الجمعة يونيو 10, 2011 5:46 pm

ariangirl نوشته است:

پرستو و مجسمه

صحرا جونم مثل همیشه عالی ! دستت درد نکنه دوستم
بچه ها من از آموزش و پرورش بوشهر (البته با واسطه ) 5تا سی دی آهنگهای مدرسه گرفتم که چهارتاش رو اصلا نشنیده بودم وبه نظر خودم جدید بود . خلاصه اینکه تو این سی دی ها هم اثری از همشاگردی سلام نبود ... من موندم و قولم.... Sad((((((((

منظور اینه؟
http://www.soundsofmychildhood.com/posts/49
stalker
stalker

پست من طرف stalker الجمعة يونيو 10, 2011 5:58 pm

Emiliano نوشته است:
7. باز هم ممنونم، "محمد" جان. من فقط لیست رو تنظیم می کنم و اکثر کاراش با بچه های عزیزیه؛ که، تو این سال ها با هم دوست شده ن، خودشون سؤال طرح می کنن، خودشون پیدا می کنن، ازش فیلم و موسیقی و عکس می ذارن و خلاصه اینجا رو زنده می کنن.
[/b]

mahmoody نوشته است:سوال خدمت حافظه‌های قوی. ببخشید اگه سوالات تکراری بودند.

[b]
10. "محمد" جان، جواب سؤالات به ترتیب اینان. امیدوارم هدیه ی کوچیکی باشه برای حضور بی وقفه ت تو این چند ماه اخیر:

10.1. اولی کارتون "فانتازیا" بود، با حضور شخصیت "میکی موس":

فانتازیا
نام اریجینال: Fantasia

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 F7rb5b6ui7bj36f10sq_thumb

بهترین داستان های دنیا
نام اریجینال: Sarukanit

10.2. دومی "بهترین داستان های دنیا"ست. با "قشنگ ترین داستان های دنیا"؛ یعنی، اون شیره؛ که، با دمش اسامی رو پاک می کرد، اشتب نشه.
اون قسمتی؛ که، توصیف کردی، اسم گنجیشک کوچولویه بودش: "جیک جیکو". تکیه کلام پیرزنه ی طماع و بدوومن! قصه هم بود:
"جیک جیکو، چرا نشاسته ها رو خوردی؟"

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 T3n3n2rqbyjddsrh31x_thumb

تو عکس بالا، چند قسمت دیگه رو هم می تونی ببینی: میمونی؛ که، "کیک برنج" درست می کرد "چه خوشمزه"!، پسری که مادرش رو می ذاشت تو سبد، می برد کوه و پسری که با یه پر کاه و یه زنبور به همه چی می رسید!

10.3. اولاً که "بهار بهار"؛ و نه، "بهار در بهار". "بهار در بهار" یه برنامه ی دیگه بود، زنده و با حضور "حسین سحرخیز"، زنده یاد "سروش خلیلی" و ....
دیگه این که، گمون نمی کنم این سه عروسک برنامه ی جداگونه ای داشتن. فکر می کنم تو همین جُنگ دهه ی فجری معروف شدن. باز هم خیلی مطمئن نیستم.

بهار بهار

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Yjaure1sebsqssiz9y4_thumb

بهار در بهار

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Aim7x4cuu3mnfdiuds_thumb

10.4. خوب، از اون پیرمرد سیبیلو عکسی ندارم، متأسفانه؛ اما، از اکثر آیتم های "جعبه ی اسباب بازی" واسه ت عکس گذاشته م: مکعبه، اون موجودات خپل؛ که، گلابی می خوردن، "آقا موشه و آقا فیله" و ...:

جعبه ی اسباب بازی
نام اریجینال: Die Sendung Mit Der Maus

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Lrqfu5ws8q7kiavxf8g3_thumb

10.5. این هم اون پسره:

اسمش هم بود: "خانه ی کوچک من".

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Ala0b1qcr4rmozm3ir2_thumb

11. امیدوارم خوشت اومده باشه.

7. البته دوستان همه نقش داشتن ولی نقش شما خیلی خاصه چون اگه این‌ها رو جمع نمی‌کردی همه پخش و پلا می‌شد و فراموش می‌شد. الان طوری شده که ما اسم ۴ تا کارتون رو می‌گیم شما اسم همه رو می‌دونی و از اکثرش عکس هم داری.

10.1
ممنون بابت این عکس. ولی منظورم این نبود! نقاشی‌هاش شبیه کارتون Medved Bojan بود
https://www.youtube.com/watch?v=oXFzo_azTHU
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Bojan
راستی اسم ایرانی همین «medved bojan» چی بود؟

از 10.2 تا 10.5 همه عالی و معرکه بودند. خوشم اومد به مقدار زیاد! ممنون.
stalker
stalker

پست من طرف ariangirl السبت يونيو 11, 2011 2:49 am

من فقط یه کارتون اینجوری تو ذهنم هست اونم کارتون "قطره و لکه " . دو قطره رنگ بودن روی دیوار که یکی بزرگتر از دیگری بود . هر بار از دیوار پایین می اومدن و ماجراهایی براشون اتفاق می افتاد . به نظر می اومد که از کارتونهای بلوک شرق باشه ....
ariangirl
ariangirl

پست من طرف stalker السبت يونيو 11, 2011 2:56 am

ariangirl نوشته است:من فقط یه کارتون اینجوری تو ذهنم هست اونم کارتون "قطره و لکه " . دو قطره رنگ بودن روی دیوار که یکی بزرگتر از دیگری بود . هر بار از دیوار پایین می اومدن و ماجراهایی براشون اتفاق می افتاد . به نظر می اومد که از کارتونهای بلوک شرق باشه ....

اسمش می‌خوره. ولی تو شماره‌ی ۱۵ از لیست
«کارتون (دوبعدی، سه بعدی، اتود، فتوانیمیشن، کلاژ) خارجی شبکه ی یک سابق»
گفته که این‌ها حرف می‌زدن. من این‌طور یادمه که همه چیز رو یک راوی تعریف می‌کرد.
stalker
stalker

پست من طرف Negin 2 السبت يونيو 11, 2011 3:10 am

بخشی از زیر گنبد کبود
http://s1.picofile.com/file/6788654924/zire_gonbade_kabood_1.wmv.html

تیتراژ پایانی زیر گنبد کبود
http://s1.picofile.com/file/6788652912/zire_gonbade_kabood_ending.wmv.html

مصاحبه با بهرام شاه محمدلو و ارائه بخشهایی از برنامه خانه بازی و زیر گنبد کبود

http://davvas.com/c6l8ya7zidio

برای مشاهده بخش پنجم عکسهای « بامدرسه، در مدرسه» به تاپیک همشاگردی سلام مراجعه فرمایید.

Negin 2
Negin 2

تعداد پستها : 244

پست من طرف Emiliano السبت يونيو 11, 2011 10:49 am

1. سلام.
2. جمعه به جمعه، خونه به خونه:

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Gaw8sex8d5ei8m7grgap_thumb

...................................................

3. راستی، "محمد محمودی" عزیز، یه خواهش:
می شه لطف کنی دو تیکه از فیلم "جنگجوی دلاور" رو واسه مون آپلود کنی. با کمال پُررویی خودم می گم چیا:

3.1. یکی از دختر فیلم، ترجیحاً با لباس باحال داخل کشتیش:

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Nkffzujhqcy8ixlwf6p_thumb

3.2. یکی هم تیکه ی معروفی؛ که، خودت تشریحش کردی: قسمتی که شمشیر به سقف می چسبه.

4. لطف کن دقیقاً همون تیکه ها رو کات نکن و چند ثانیه این ورتر و اون ورترشون هم باشه، تا قصه از بین نره. همچنین حجم ها خیلی نشه.
پیشاپیش ازت ممنونم، دوست خوبم.

SMAM نوشته است:

Emiliano نوشته است:
12. باکس صبحگاهی یا عصرگاهی؟تنها کاری که الان یادمه اینه که شاید تازه هم نباشه اما برای من تازه بود(چون هرچی که بوده ضبطش نکردم)
تینگا تینگا

5. ممنون "اسمم".
نه، "تینگا تینگا" نبود. خودم توی این سایت کشفش کردم:

http://iribsima.com/

6. اولاً روز یک شنبه، 15 خرداد 90، داده شده و برای اولین بار هم بوده.
ثانیاً اسم اریجینالش بوده:

نام اریجینال: C'era Una Volta Nella Foresta

http://www.furrymania.it/images/articoli/animazione/OUAF-BattagliaGhianda.jpg
http://ecx.images-amazon.com/images/I/510FQIAKwxL.jpg
http://c0447532.cdn.cloudfiles.rackspacecloud.com/dvdmovie_7928_front_6139.jpg
http://www.copertinedvd.org/copertine/C%27era_una_volta_nella_foresta.jpg

اما اسم فارسیش رو نتونستم بشنوم؛ چون، این سی ان هدست نداره!!!! لطفاً یکی از دوستان بره اینجا و 15 خرداد، شبکه ی 2، برنامه ی "صبح بخیر بچه ها" (135 دقیقه ای) رو بیاره، دقیقه ی 78م شو ببینه چی می گه. "محمد" جان، کجایی؟

alirad نوشته است:سلام اينم عكسهاي باجناقها
اميليانوي عزيز ليستم رو براتون ارسال كردم.

7. "علی راد" عزیز. بی نهایت ممنون بخاطر عکس های "باجناق ها". خیلی عالی بودن.
خیلی زود بنده هم درخواست هامو همراه با لیست خودم واسه تون می فرستم.
8. از دوستان دیگه عذر می خوام؛ اگه، تقصیر من شد و عکس "باجناق ها" رو اینجا گذاشتیم. حالا شما خیلی سخت گیری نکنید.

ariangirl نوشته است:

9. و بنده همچنان تأکید می کنم لطف کنید این لیست ها رو با دقت بخونید. باور کنید اولش شاید خیلی به نظر برسه؛ اما، وقتی روزی سه، چار آیتم بخونید، در کمتر از چند ماه تمومه.
ضمن این که اگه دقت کرده باشید، من مدام "لیست ها" رو به روز می کنم.

SMAM نوشته است:خب منم گشتم و ارژینال سری کارهایی که این کارتون هم یکی از اپیزودهاش هست پیدا کردم.یادم نمیاد چندتاش پخش شده.اما میدونم بیشتر از یکی بوده
CBS Storybreak
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Clutz
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Cbs-storybreak

و اینم در بین گشتنها پیدا کردم که البته مال این سری نسیت
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 61%2BIrPsmOWL

10. عالی بود، "اسمم". دست مریزاد.

mahmoody نوشته است:
7. البته دوستان همه نقش داشتن ولی نقش شما خیلی خاصه چون اگه این‌ها رو جمع نمی‌کردی همه پخش و پلا می‌شد و فراموش می‌شد. الان طوری شده که ما اسم ۴ تا کارتون رو می‌گیم شما اسم همه رو می‌دونی و از اکثرش عکس هم داری.

10.1
ممنون بابت این عکس. ولی منظورم این نبود! نقاشی‌هاش شبیه کارتون Medved Bojan بود
https://www.youtube.com/watch?v=oXFzo_azTHU
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Bojan
راستی اسم ایرانی همین «medved bojan» چی بود؟

از 10.2 تا 10.5 همه عالی و معرکه بودند. خوشم اومد به مقدار زیاد! ممنون.

11. خوب، من هم تنها دو موردی که به نظرم می یاد، یکی، همونیه؛ که، "ارین گرل" اشاره کرد و متأسفانه هنوز عکسی ازش نداریم:

15. "قطره و لکه" (؟): یکی بزرگتر و یکی کوچیک بودن. هردو چشمای درشت و مژه های بلندی داشتن، حرف می زدن و شبیه خپل ها راه می رفتن و کمی شبیه "قارچ کوچولو" بودن. تابستان 73. (سؤال من و "بهرام".)

و یکی هم "جیبی و پاکتی"؛ که، جدیدتره و فکر نمی کنم موسیقی "پیتر ایلیچ چایکوفسکی"و روش شنیده باشیم:

جیبی و پاکتی
نام اریجینال: Gibi E Ddoppiaw

http://uploadtak.com/images/m4egx3092q7nvj207of.jpg
16. اسمش بود: "بوژان".
17. خواهش می کنم. قابلی نداشت.

mahmoody نوشته است:
ariangirl نوشته است:من فقط یه کارتون اینجوری تو ذهنم هست اونم کارتون "قطره و لکه " . دو قطره رنگ بودن روی دیوار که یکی بزرگتر از دیگری بود . هر بار از دیوار پایین می اومدن و ماجراهایی براشون اتفاق می افتاد . به نظر می اومد که از کارتونهای بلوک شرق باشه ....

اسمش می‌خوره. ولی تو شماره‌ی ۱۵ از لیست
«کارتون (دوبعدی، سه بعدی، اتود، فتوانیمیشن، کلاژ) خارجی شبکه ی یک سابق»
گفته که این‌ها حرف می‌زدن. من این‌طور یادمه که همه چیز رو یک راوی تعریف می‌کرد.

18. نه لزوماً "محم". ممکنه اینا راوی داشته باشن. مهم انیمیشن بودنشونه (نه زنده و نه عروسکی).

Negin 2 نوشته است:بخشی از زیر گنبد کبود
http://s1.picofile.com/file/6788654924/zire_gonbade_kabood_1.wmv.html

تیتراژ پایانی زیر گنبد کبود
http://s1.picofile.com/file/6788652912/zire_gonbade_kabood_ending.wmv.html

مصاحبه با بهرام شاه محمدلو و ارائه بخشهایی از برنامه خانه بازی و زیر گنبد کبود

http://davvas.com/c6l8ya7zidio

برای مشاهده بخش پنجم عکسهای « بامدرسه، در مدرسه» به تاپیک همشاگردی سلام مراجعه فرمایید.

19. ممنون، "نگین" جان. برای هر دو نوشته ت؛ بخصوص، "همشاگردی سلام"تون.

Emiliano

پست من طرف stalker السبت يونيو 11, 2011 5:42 pm

به امیلیانو (و باقی دوستان):

من متاسفانه ابزار مناسبی برای بریدن ویدئو ندارم. اگه از دوستان در این زمینه کسی قبلا کار کرده می‌شه راهنمایی کنه که چه نرم‌افزاری راحت‌تره؟

یه کار بهتر اینه که مثل ۵۹ کل فایل رو در حجم کم آپلود کنم. من خودم divx encoder رو امتحان کردم از ۲۵۰ مگابایت کمتر نکرد. کسی می‌دونه ۵۹ با چه فرمتی (یا چه نرم افزاری) فایل‌ها رو فشرده کرده؟ اگه خود ۵۹ بود و راهنمایی‌مون می‌کرد که عالی می شد.
stalker
stalker

پست من طرف ariangirl السبت يونيو 11, 2011 6:27 pm

برای بریدن ویدئو از movie maker خود ویندوز هم میتونید استفاده کنید .
برای تبدیل فایلها یه نرم افزار free video converter رو صحرا به من پیشنهاد داد که خیلی هم خوب بود . اگه ایمیل دارید که براتون بفرستمش....
ariangirl
ariangirl

پست من طرف stalker الأحد يونيو 12, 2011 1:17 am

خدمت امیلیانو و باقی دوستان.

پرستار خندان و تودل‌بروی فیلم:
(امیر، عکست رو تو فیلم پیدا نکردم ولی اگه تا آخرش ببینی یه تغییر سیمایی می‌کنه که شاید بتونه جای اون عکس رو بگیره)
http://s1.picofile.com/file/6793243458/parastar.wmv.html

صحنه‌ی گیر کردن شمشیر توی سقف:
http://s1.picofile.com/file/6793288728/shamsheer.wmv.html

متاسفانه برای مدتی کمتر خدمت رفقا خواهم بود.

پی‌اس: اگه کسی بتونه برای این فیلم زیر نویس پیدا کنه پیش من یه مژدگانی داره!
stalker
stalker

پست من طرف ariangirl الإثنين يونيو 13, 2011 6:08 pm

تک قسمتی "لی لی حوضک" . من این رو یادم نمیاد . تو نقشهای یه گبه کرمانی ! جوجه میان حوض می افته و مرغ بیچاره همه جا برای کمک میره . دست اخر بز با زنگوله اش به سراغ حیوونا میره و به اونا خبر میده و بعد همه میان و با کمک هم جوجه رو به آغوش خانواده رسوندن یه جور داستان اتحاد بود ..... من خونه یک دوست بودم و با دوربین اینا رو کپچر کردم !

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 DSC08674a_2

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 DSC08675a

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 DSC08676a

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 DSC08677a

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 DSC08678a

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 DSC08679a

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 DSC08681a

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 DSC08683a

ariangirl
ariangirl

پست من طرف ariangirl الإثنين يونيو 13, 2011 7:29 pm

به این پست دقت کنید . من اسم این برنامه عروسکی رو میدونم شما هم یادتونه ؟ جالب اینکه این برنامه تو یکی از کانالهای فارسی زبان مهاجر پخش میشد و من سریعا گرفتمش ولی نتونستم ضبطش کنم . بینهایت برای خودم خاطره انگیز بود . امیدوارم برای شما هم خاطر انگیز باشه
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 DSC07613a

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 DSC07614a

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 DSC07615a

ariangirl
ariangirl

صفحه 3 از 42 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة