کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو)

+60
yaghesh
Audiophile
وحید شمسی
SKYNET
venus arian
ارمانن
slevin(HAMID
Milassyui
Mihakralj
sina1984
Mactavish
jovest
simoncrans
suny
prison break
heidiii
Roxpa
aliagha
jasonbourne
arman
Heidii
keyvanmoeini
faridonline
afsoon520
pooria.kianoush
tamarajoon
ahmad1300mo
kazvash
mehrdad khadem
kiakiany
jeff65
aa1359
R3za
Marcello
naser58
fazel1994
mahmood666
sahra_7
stalker
kave
Negin 2
SMAM
siavash
Dan Cooper
arman1389
نگين
Roham
mld_msm
mohammad
S@M
alirad
tisto
ariangirl
Shervin
Emiliano
sparrow
khatereh
babak
@p@d@n@
Indiana Jones
64 مشترك

صفحه 22 از 42 الصفحة السابقة  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  الصفحة التالية

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 23 Empty رد: امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو)

پست من طرف 59 الثلاثاء يناير 08, 2013 9:01 am

Emiliano نوشته است:

1. "59" عزیز، متشکرم از راهنمایی و توضیحات ارزنده تون.
2. این ویژگی دستگاه ماهوره؛ که، به قول شما از "شیرینی و آرامشی کودکانه" و طرب انگیز و شاد برخورداره.
ماهور رو بعضی از استادا، ترکیب دو دانگ (تترا کورد) می دونن و ضمن شاد بودن، به دلیل هماهنگی با گام دو ماژور غربی (جهانی) بین جوون ها طرفدار بیشتری داره و این موسیقی استاد "روشن روان" دقیقاً تلفیقی از موسیقی سنتی ایرونی و موسیقی دهه ی 80 و 90 غربیه.
با صدای فلوتش؛ که، یادآور چکاوک و قناریه، خیلی حال می کنم.

3. از زنده یاد "بابک بیات" عزیز به عنوان مکمل ایشون نام بردید. بد نیست از دو استاد دیگه، به عنوان ادامه دهنده ی راه "روشن روان" نام ببرم:
"فریبرز لاچینی" (که البته تا حد زیادی سبک خاص خودشون رو دارن) و "محمد رضا علیقلی".

4. در پایان، از این که اون فایل ناقابل برای شما مفید واقع شد، خوشحالم.

سپاسگزارم امیر جان برای توضیحات خوبی که نوشتید.
پیداست که موسیقی رو به شیوه ی علمی میدانید
و این از ارزش بالایی برخوردار هست.
البته قبلن هم به این مساله پی برده بودم.
در ضمن بسیار ممنون هستم برای زحمتی که میکشی و بویژه یک تنه،
چراغ بخش "همشاگردی سلام" رو زنده نگه داشتی.
سلامت باشی.
59
59

تعداد پستها : 1476
آدرس پستي : vj2005h@yahoo.com

http://www.aparat.com/PanjaH_o_NoH

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 23 Empty رد: امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو)

پست من طرف 59 الثلاثاء يناير 08, 2013 9:06 am

همانند همیشه تقدیم به همه ی بچه های روزهای رفته به ژرفای زمان
و یاران این فروم رویایی، بویژه به افشین خان گرامی،
که با قلم شیوا و نوشته های خاطره انگیزی که در وبلاگ وزینش نوشته،
شهامت نوشتن در این زمینه را، از مدتها پیش به من هم آموخت.

----------------------------------

شما و گل

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 23 N3bwsfmyp7mkndyf8y1_thumb

زمستان سال ١٣٧٤ بود و من در کلاس دوم دبیرستان درس میخواندم.
یک روز پس از آنکه از مدرسه به خانه برگشتم، متوجه شدم که مادرم با چشمانی گریان،
مشغول صحبت کردن با تلفن هست و گویا که مادربزرگم به او زنگ زده.
این تماس ها چندین بار پی در پی تکرار شد و مادر هر بار در پایان صحبت،
تکرار میکرد که پدرم بزودی از اداره به خانه میاید و همین که رسید،
میگوید که باید به خانه ی آنها بیاید و قبل از آن حتمن با دو نفر دیگر از بستگان هم،
هماهنگ خواهند کرد. پس از تمام شدن کامل گفتگوی مادر با مادربزرگ،
روشن شد که اتفاق ناگواری پیش آمده است.

پسر عموی مادر که حدود ٨-٩ سال پیش از آن، پس از گرفتن دیپلم و انجام خدمت سربازی،
برای تحصیلات آکادمیک، به خارج از ایران رفته بود و حال پس از گذشت این مدت طولانی،
و گرفتن مدرک معتبر دانشگاهی و از همه مهمتر، انتخاب همسر آینده خود که از نوجوانی،
همسایه ی دیوار به دیوار آنها در ایران بوده و در تمامی این سالها، از راه تلفن و نامه،
با هم در ارتباط بودند و دیگر حتی قرار و مدارهای خانوادگی شان هم برای ازدواج گذاشته شده بود،
٢-٣ روز پیش، نزدیک به ساعت ١١ شب به وقت محلی، در راه برگشت به آپارتمان محل سکونتش بوده،
که بناگاه ماشینی به او میزند و از محل میگریزد. راننده ی ماشین که بنا به گزارش افسر پلیس،
بدلیل زیاده روی در نوشیدن، در همان شب در خیابانی دیگر دستگیر میشود اعتراف میکند،
که جوان خارجی در دم جان سپرده بود و اینچنین میگردد که او با ترس از محل حادثه فرار میکند.

از سویی دیگر، دختر عموی مادرم هم که بهمراه همسر و فرزندانش در همان شهر زندگی میکردند،
در طی آن دو- سه روز، طبق روالی که سالیان سال با هم داشتند، به آپارتمان برادرش چندین بار تماس میگیرد
و پس از آنکه بخاطر جواب ندادن تلفن ها و باز نکردن درب خانه اش نگران شده و به پلیس مراجعه میکنند،
در جریان واقعه ی سوزناک قرار میگیرند و حال رساندن این خبر جانگداز به ایران
و گفتن آن به پدر و مادر، برایشان سنگین تر از پذیرفتن خود واقعه ی تلخ بود.
برای همین، ظهر آنروز به وقت ایران، اپتدا پدربزرگ من را در طی تماسی در جریان میگذارند،
سپس مادربزرگم از این اتفاق با خبر میگردد و در آخر قرار بر این میشود که با حضور پدر من،
شوهر خاله ام و دو نفر از بستگان مادری جوان ناکام، عموی مادرم را به خانه ی برادرش،
یعنی پدربزرگ من دعوت کنند و در طی یک جلسه ی مردانه ی خانوادگی، آرام آرام به او بگویند،
که برای پسرش حادثه ای پیش آمده و مثلن او فعلن در بیمارستان بستری میباشد.

سرانجام در غروب سرد آنروز، جلسه ی سخت و پرمسئولیت یاد شده،
در منزل پدربزرگم برگزار میگردد. من که بخاطر امتحانات نیم ثلث دوم در خانه مانده بودم،
با آنکه تنها یکی- دو بار در نیمه ی دهه شصت، آنهم در دید و بازدید های سال نو،
پسر عموی مادر را قبل از رفتنش به خارج دیده بودم و تصاویر کوتاهی از او در یاد داشتم،
حال روحی ام بخاطر خبر شنیده شده چندان مناسب نبود و همه اش خود را در اتاق مهمانخانه ی منزل پدربزرگ،
و در میان آن جمع چند نفری تصور میکردم. نزدیک به ساعت ١٠ شب بود که پدر به خانه برگشت
و تعریف کرد که پس از مقدمه چینی های بسیار و گفتگوهایی که بیشتر جنبه ی تعارف
و حرف و سخن های روزمره را داشته و ارتباط دادن آنها به مساله ی مهاجرت، تحصیل و ...،
و سرانجام کشاندن موضوع با هزار ترفند و داستانسرایی به بستری شدن جوان در بیمارستان،
اشک در چشمان عموی مادر حلقه میزند، و خود پی به آن میبرد که پسرش را دیگر از دست داده.

فردای آنروز پنجشنبه بود و کلاسهای دبیرستان ساعت ١ بعد از ظهر تمام میشدند.
زنگ آخر که ورزش داشتیم را از معلم اجازه گرفتم و با عجله خود را به خانه ی پدربزرگ
که در همان محله بود رساندم. حدود ساعت ١٢ ظهر بود و تمام فامیل مادری در آنجا بودند،
چرا که عمویش شب را پیش برادرش مانده بود. سکوت سنگینی در تمام خانه حکم فرما بود.
بعضی ها آرام گریه میکردند و بعضی های دیگر، شاید حتی شرمشان میامد که بخواهند،
مرگ جوان را به پدر و مادرش تسلیت بگویند. بدون آنکه کیف مدرسه ام را زمین بگذارم،
وارد هال شدم و اول از همه، نزد عموی مادر رفتم و به آرامی سلام کردم.
او که صورتش دیگر از شدت گریه قرمز شده بود، با حالتی اندوهناک،
سرش را به بالا و سمت من آورد و با نگاهی مهربانانه، سلامم را پاسخ گفت.
پدر بزرگم که پیش او نشسته بود، همزمان بلند شد و بعد از سلام و احوال پرسی،
همراهش به آشپزخانه رفتیم. با هماهنگی هایی که از قبل با مادربزرگم کرده بودند،
پدربزرگ یک بسته اسکناس پنجاه تومانی به من داد بهمراه ٢ قابلمه ی روحی بزرگ که البته،
بیشتر به اندازه ی دیگ بودند. قرار بر این شد که همراه با پسر خاله ام، با ماشین تاکسی سرویس،
به چلوکبابی نزدیک خانه ی خودمان که یک کیلومتری از آنجا فاصله داشت برویم
و برای همه ناهار بگیریم و بیاوریم. من که همچنان کیف سیاه چرمی مدرسه را در دست داشتم،
برای راحت برداشتن یکی از دیگ ها، بندش را بر روی شانه انداختم و سپس با هر دو دست،
دیگ را بلند کردم و همراه با بدرقه ی کلمات مادر بزرگ که تکرار میکرد: "بچه ها مواظب باشید"،
با پسر خاله به سمت درب خانه و ماشینی که قرار بود بزودی دنبالمان بیاید براه افتادیم.

ساعت از ٢ بعد از ظهر کمی گذشته بود. بیشتر فامیل پس از صرف ناهار و همدردی دوباره
با پدر و مادر داغدار، خداحافظی کرده و رفته بودند. تنها خودی ها باقی مانده بودند
که هر کدام در گوشه ای مشغول به استراحت میشدند. سرانجام زمانش فرا رسیده بود تا با خیال آسوده،
و البته صرف نظر از واقعه ی ناگواری که از دیروزش پیش آمده بود و فکر مرا هم آشفته ی خود ساخته بود،
بسراغ کیفم بروم و آنچه را که از صبح آنروز مرا به سوی خود میکشاند، تجربه نمایم.
با قدمهایی آهسته همراه با کیف جادار مدرسه به آشپزخانه رفتم و درب را پشت سر بستم.
رادیو ضبط تک کاسته که همانند همیشه در آن گوشه و روی یکی از کابینت ها قرار داشت،
نظرم را اینبار هم به سوی خود جلب کرد. کیف را باز کردم و از درون قسمت داخلی آن،
که با زیپ باز و بسته میشد، نوار کاستی را بیرون آوردم که صبح همان آنروز،
یکی از همکلاسیها با چند روز تاخیر سرانجام بدستم رسانده بود. نوار را بداخل ضبط گذاشتم،
صدایش را کم کردم و کمی قبل از آنکه دکمه ی "پلی" را فشار دهم، بیاد گوشی کوچکی افتادم
که شب قبلش در کیف گذاشته بودم. گوشی را از داخل کیسه ی کوچکی که داشت درآوردم،
به ضبط وصل نمودم و با شوق آنرا روشن کردم.

دو آهنگ در روی ب نوار بود که پشت سر هم ضبط شده بودند و هر دو با صدای یک خواننده بودند.
یکی از آنها فضای شادی داشت و دیگری ریتمش سنگینتر بود. اما حال و هوای صدای خواننده ی آنها
که تا به آن روز او را نمیشناختم، در هر دو اثر از پژواکی هنایا و رنگی خوش برخوردار بود.
در آن روزها با خبر بدی که فکر من و دیگران را بخود مشغول کرده بود و همچنین تا چندی بعدش،
یعنی تا زمانی که دختر عموی مادر با هواپیما جنازه ی برادرش را به ایران آورد
و مراسم ختم آن جوان تا پایان سال برگزار میشد، این دو اثر موسیقی را مرتب گوش میدادم.
آهنگ اولی با نام "شما" که شادتر بود، برایم گویای دل ندادن به اندوه ها و غمگین ننشستن ها بود،
و آهنگ دومی با نام "گل"، یادآور روزهایی که پدر و مادری در غم از دست دادن فرزندشان میگریستند.
زندگانی چیزی جز شادی ها و اندوه ها در کنار هم نیست. نه این جاودان خواهد بود و نه آن.

----------------------------------

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 23 6il2dsote5s6bsjszqs_thumb

دوستان گرامی را دعوت به شنیدن این دو آهنگ زیبا با صدای زنده یاد فرزین،
در یک فایل صوتی مینمایم که زمان انتشار آن مربوط به سال ١٣٦٩ میباشد (آلبوم عیدی).

آهنگ "شما" ساخته ی "فرزین" با کلامی از "مسعود امینی".
شعر آهنگ "گل" از زنده یاد "مهدی سهیلی" میباشد،
اما در مورد سازنده ی ملودی آن اطلاعی ندارم،
شاید آنهم از ساخته ی خود فرزین باشد.
این دو آهنگ از جهت شنیداری، بسیار مکمل یکدیگر هستند.

آهنگ های " شما " و " گل " در یک فایل صوتی - با صدای تکرار نشدنی زنده یاد فرزین (١٣٦٩):
http://elmond.persiangig.com/Farzin%20(Shoma-Gol)%20-%20(1373).rar

.
.
.
جاودان باد یاد خاطرات کودکی و نوجوانی.
شاد و سلامت باشید.

اين مطلب آخرين بار توسط 59 در الأحد مايو 26, 2013 7:57 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
59
59

پست من طرف afsoon520 السبت يناير 12, 2013 4:00 am

با بهاری که می آید از راه گرم و سرشارو بی انتها باش*

همچون آینه ها مهربان شو همچون امواج دریا رها باش*

پل بزن بین باغ و شکفتن با نسیم سحر آشنا باش*

عشق را در دلت میهمان کن مثل لبخند در دلت بی ادعا باش *

همچون خورشید با یک سبد نور اولین عابر کوچه ها باش*

کسی این آهنگ رو داره؟

afsoon520

تعداد پستها : 5

پست من طرف sahra_7 السبت يناير 12, 2013 3:37 pm

afsoon520 نوشته است:با بهاری که می آید از راه گرم و سرشارو بی انتها باش*

کسی این آهنگ رو داره؟

سلام
میتونین از اینجا دانلود کنید این ترانه رو

http://gaza.iranseda.ir/FullGanjine/?g=833151&s=

با صدای بیژن خاوری. صدای گرمی داره. برنامه ساعت خوش یا شایدم یه برنامه دیگه درست یادم نیست البته شعر طنزشم ساخته بودن انگار! دندانها بامزه بود
sahra_7
sahra_7

تعداد پستها : 164

پست من طرف babak الثلاثاء يناير 15, 2013 4:19 pm

sahra_7 نوشته است:
afsoon520 نوشته است:با بهاری که می آید از راه گرم و سرشارو بی انتها باش*

کسی این آهنگ رو داره؟

سلام
میتونین از اینجا دانلود کنید این ترانه رو

http://gaza.iranseda.ir/FullGanjine/?g=833151&s=

با صدای بیژن خاوری. صدای گرمی داره. برنامه ساعت خوش یا شایدم یه برنامه دیگه درست یادم نیست البته شعر طنزشم ساخته بودن انگار! دندانها بامزه بود

نوروز 73
"با هوایی که میشه پر از دود
زرد و بی حال و بی اشتها باش
گر و گر هی نشین توی تاکسی
نصفه شب تا سحر تو صفا"صفها" باش
درسو ول کن برو دنیال پول
مثل پولدار پر ادعا با(2)

غر نزن هی به جونم باباجون
با نداری من آشنا باش
اول صبح با دو تا نون سنگگ
اولین عابر کوچه ها باش
عشق یعنی همین گوش کن خوب
عاشق بندگان خدا باش
روی زمین اگه جا نداری
مثل بابادکا رو هوا باش
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف Emiliano الإثنين فبراير 11, 2013 12:33 pm

1. سلام.
2. موسیقی سریال "رعنا":
http://www.uploadbaz.com/ecqh7fll5sxk

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف 59 الثلاثاء فبراير 12, 2013 5:36 pm

صداهایی از جنس نمایش

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 23 4ktvpdu9r081uha47g_thumb

رادیو یکی از نجیب ترین رسانه های ارتباط جمعی است که هنرمندان و اهالی اش،
هیچگاه با حباب های بزرگ اما توخالی و شهرت های دروغین، به بالا نمیروند.
گویندگان رادیو و بازیگران نمایشهایش و هر آنکه در پشت میکروفون این رسانه ی شریف قرار میگیرد،
نه میتواند با گریم، کم و کاستی صدایش را بپوشاند و نه با چشم و ابرو آمدن های ساختگی،
آنرا به گونه ای دیگر نشان دهد چرا که نه دوربینی در کار است و نه جادوی تصویرها و رنگها.
پس تنها او میماند با صدایش، احساس بیانش و آن نیروی راستین درونی که هدایتگر گفتار او،
در برابر میکروفونی است که میلیونها نفر مخاطب را در آنسوی خود، بعنوان مخاطبانی همیشگی دارد.

چهره های زیادی را میشناسیم که بویژه در سالهای دهه ی شصت،
آنها را بر صفحه ی تلویزیون می دیدیم و پس از آن در گذری بیست ساله،
کنون دیگر از گردانه ی تصویر خارج شده اند اما از عرصه ی بازیگری صدا و رادیو
که همان خانه ی نخست ایشان در هنر بوده و همچنان نیز هست، هیچگاه بدور نخواهند ماند.

-----------------------------

علی زرینی

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 23 C8m8in4d3nr8go0v7ttl_thumb

بازیگر نمایشهای رادیو از گذشته تا کنون.
عمده ی فعالیت در تلویزیون و سینما، در دهه شصت:
ایفای نقش در فیلمهای سینمایی: "عاشق كوچك - ۱۳۶۴" و "رابطه - ١٣٦٥".

نمونه صدای هنرمند گرامی "علی زرینی" در نمایش رادیویی:
http://elmond.persiangig.com/Ali%20Zarini.mp3

.
.
.

محمد یگانه

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 23 Utfssh8fmsxomyq7s4_thumb

بازیگر نمایشهای رادیو از گذشته تا کنون.
بازیگر سینما و تلویزیون - سریال "آینه عبرت" و ... در دهه ی شصت.
مربی و بازیگر تاتر.

.
.
.

هرمز سیرتی

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 23 3v9hvtpl6nciy62lxui_thumb

مصاحبه ای خواندنی با ایشان - مهرماه ١٣٩١:
http://www.ghalbinternet.com/1391/07/25/گفت‌وگو-با-هرمز-سيرتي-بازيگر-راديو-و-ت/

نمونه صدای هنرمند گرامی "هرمز سیرتی" در نمایش رادیویی:
http://elmond.persiangig.com/Hormoz%20Sirati.mp3

.
.
.

مهدی کاشانیان

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 23 Nipcspdz63phc29uvu21_thumb

بازیگر نمایشهای رادیو از گذشته تا چندی پیش.
بازیگر سینما و تلویزیون - مجموعه ی "بعد از خبر " و ....

عکسهای آرشیوی "مهدی کاشانیان" با همکارانش در دهه ی شصت:

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 23 F5fukwt4ah6huwhrgwp_thumb امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 23 Ome3wfcxk9avafkcv3gl_thumb امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 23 Wywvy7gvweth9veg33qr_thumb

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 23 Gu4pkh4fn3w7y1fjq6k2_thumb امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 23 6ct5ubii5rdbt7n24wn_thumb امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 23 Fr9ywn632vipwo6yiikc_thumb

در لینک زیر مصاحبه ای بسیار شنیدنی و نوستالژیک با ایشان
در آذرماه سال ١٣٩١ انجام شده که نظر دوستان گرامی را به شنیدن آن جلب مینمایم.
لازم به یادآوریست که این مصاحبه، توسط گوینده ی پرسابقه و خوش صدای رادیو،
جناب آقای "محمد حسین نورشاهی" انجام گرفته
و قسمتهایی از "صبح جمعه با شما" نیز در آن پخش میگردد.

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 23 5hux677pjpikmoyrz772_thumb

مصاحبه ی "محمد حسین نورشاهی" با "مهدی کاشانیان" - آذرماه ١٣٩١:
http://elmond.persiangig.com/M.%20Hosein%20NourShahi%20%26%20Mehdi%20kashanian%20-%20(09.1391).wma

.
.
.
شاد و سلامت باشید.

59
59

پست من طرف Emiliano السبت فبراير 16, 2013 1:04 pm

1. موسیقی "کهنه سوار"، از ساخته های "بهرام دهقانیار".
موسیقی زورخونه ای و در دستگاه چهارگاه و کاملاً رزمی و حماسیه و خیلی شبیه به ساخته ی قبلی ایشون برای "اکبر خواجویی"، کارگردان "پدرسالار"ه. "کهنه سوار" هم کاری از "خواجویی" بود؛ که، این روزا داره از "آی فیلم" پخش می شه. من اتفاقی شکارش کردم و ساعت دقیقش یادم نیست، راستش.

http://s1.picofile.com/file/7659786769/Kohneh_Savar.mp3.html

2. این هم "رق رق" تفنگ های پلاستیکی؛ که، این ورژن های سوسولی به اون "تتتق"های مسلسل های زمون خودمون نمی رسه؛ اما، از هیچی بهتره.

http://s1.picofile.com/file/7659787739/Toy_Gun.mp3.html

3. امروز دیدم "صدای کودکی"و فیل کردن! نمی دونم چرا؛ اما، این فیل کردنای بی مورد داره شورشو درمی یاره. امّل بازی هم حدی داره.

Emiliano

پست من طرف Emiliano الإثنين فبراير 18, 2013 8:46 am

59 نوشته است:

صداهایی از جنس نمایش

.
.
شاد و سلامت باشید.[/size]
[/color]

1. "59" عزیز، ضمن تشکر از شما، بنده پس از خون دل خوردن ها بابت دانلود فایل های شما و نتونستن ها، و ایضاً دود چراغ خوردن ها! دندانها خنده متوجه شدم که شما فایل هاتونو توی "پرژن گیگ" آپ کردید و نمی شه به طور مستقیم لینک های بالایی شما رو دانلود کرد.

2. به همین خاطر، ضمن ارائه ی ترفند زیر، از شما خواهش می کنم، لطفاً لینک هاتونو اصلاح کنید. متشکرم:

3. برای دانلود فایل ها از هوست وطنی "پرژن گیگ" باید ابتدای لینک های دانلود (اگه عبارت زیر وجود نداره)، عبارت زیر رو وارد نمود:

http://wdl.persiangig.com/pages/download/?dl=

3. به احتمال زیاد، "پرژن گیگ" این کار رو برای رعایت کاپی رایت و دیده شدن تبلیغات سایتش، به کار برده و فعلاً هیچ کاری نمی شه کردش! مسلماً لینک های کوتاه تر، شیک ترن؛ اما، چاره چیه؟

.......................................

4. پست اسکریپت: این اسمایلی ها:

خنده خندیدن

خاص "گفتمان" بودن و استفاده از اون ها بعد از این همه سال، کلی خاطره با خودش به همراه آورد. خاطرات 8، 9 سال پیش و دوستان خوبی؛ که، یادشون همیشه تو خاطرم می مونه.

Emiliano

پست من طرف 59 الخميس فبراير 21, 2013 4:40 pm

Emiliano نوشته است:

1. "59" عزیز، ضمن تشکر از شما، بنده پس از خون دل خوردن ها بابت دانلود فایل های شما و نتونستن ها، و ایضاً دود چراغ خوردن ها! دندانها خنده متوجه شدم که شما فایل هاتونو توی "پرژن گیگ" آپ کردید و نمی شه به طور مستقیم لینک های بالایی شما رو دانلود کرد.

2. به همین خاطر، ضمن ارائه ی ترفند زیر، از شما خواهش می کنم، لطفاً لینک هاتونو اصلاح کنید. متشکرم:

3. برای دانلود فایل ها از هوست وطنی "پرژن گیگ" باید ابتدای لینک های دانلود (اگه عبارت زیر وجود نداره)، عبارت زیر رو وارد نمود:

3. به احتمال زیاد، "پرژن گیگ" این کار رو برای رعایت کاپی رایت و دیده شدن تبلیغات سایتش، به کار برده و فعلاً هیچ کاری نمی شه کردش! مسلماً لینک های کوتاه تر، شیک ترن؛ اما، چاره چیه؟
b]
امیر جان، تمام لینک های "پرشین گیگ"، مستقیم هستند و من مدتهاست که بعد از تمام شدن
فضای مجاز در"پیکوفایل"، اقدام به ایجاد حساب کاربری در "پرشین گیگ" کردم و فایلهای تصویری
و صوتی زیادی رو تابحال آنجا بارگذاری کرده و خدمت شما و دوستان در فروم رویای قرار دادم.
و همچنین بلافاصله بعد از بارگذاری فایلها و قرار دادن آدرس آنها در فروم، چندین بار لینکها را کنترل میکنم
تا از سلامت آنها مطمئن گردم. البته در سایت "فورشرد" هم حساب دارم که آنجا برای قرار دادن
فیلمها و فایلهای تصویری هست که حجم بالایی دارند.

بازهم تاکید میکنم که لینکهایی که تقدیم میشوند از آدرس"پرشین گیگ"، همگی مستقیم هستند،
و کافیست که یا بر روی لینک کلیک نمایید و یا آنرا کپی نموده و در قسمت آدرس مرورگر خود وارد نمایید
تا پروسه ی بارگیری فایلها به گونه ی خودکار انجام شود و صفحه ی کوچکی که با فشردن آن،
میتوان فایل مورد نظر را در قسمت دلخواه کامپیوتر خود بارگیری کرد، بر روی صفحه ی مرورگر شما، ظاهر گردد.

اما و باز هم اما، که سایت "پرشین گیگ"، همانند دیگر سایتهای وطنی،
در برخی روزها از کار میافتد و همین هفته ی پیش، یک روز بود که نه خود این سایت باز میشد
و نه لینکهای بارگزاری شده در آن. من پوزش میخوام امیر جان که شرمنده ی شما شدم
و فایلها رو نتونستی بگیری. چون تمام تلاشم این هست که نتیجه ی خدمت گذاری و انجام وظیفه ام در فروم،
بی اشکال باشد.

از دوستان دیگر خواهشمندم که در صورتی که همانند من موفق به دریاف لینکهای "پرشین گیگ" میشوند،
اطلاع رسانی نمایند، چون موردی که امیر جان فرمودند رو من به شخصه هیچگاه با آن برخورد نداشتم،
و فکر میکردم که همگی دوستان، لینک های مورد گفتگو را دریافت میکنند و دلخوش بودم!.

سلامت باشی امیر جان.

-------------------

پی نوشت:

امیر جان، سه فایل صوتی از پست "صداهایی از جنس نمایش" رو
دوباره در لینک زیر قرار دادم. اما مطمئن هستم که لینکهای پرشین گیگ، مستقیم هستند.
راستش با خواندن مطلب شما درباره ی اینکه به زحمت افتادی و نتونستی فایلها رو بگیری
و از آنجا که فایلهای زیاد تصویری رو تاکنون در آنجا بارگذاری کردم،
احساس کردم که "آب در هاون میکوبم" و نتیجه ی آنچه که در اندازه ی کوچک خود انجام میدم،
هیچ فایده ای ندارد. سلامت باشی.

http://s3.picofile.com/file/7666633866/Sedaha_yi_az_Jens_e_Namayesh.rar.html

59
59

پست من طرف Emiliano السبت مارس 02, 2013 2:27 pm

59 نوشته است:
Emiliano نوشته است:

b]
امیر جان، تمام لینک های "پرشین گیگ"، مستقیم هستند و من مدتهاست که بعد از تمام شدن
فضای مجاز در"پیکوفایل"، اقدام به ایجاد حساب کاربری در "پرشین گیگ" کردم و فایلهای تصویری
و صوتی زیادی رو تابحال آنجا بارگذاری کرده و خدمت شما و دوستان در فروم رویای قرار دادم.
و همچنین بلافاصله بعد از بارگذاری فایلها و قرار دادن آدرس آنها در فروم، چندین بار لینکها را کنترل میکنم
تا از سلامت آنها مطمئن گردم. البته در سایت "فورشرد" هم حساب دارم که آنجا برای قرار دادن
فیلمها و فایلهای تصویری هست که حجم بالایی دارند.

بازهم تاکید میکنم که لینکهایی که تقدیم میشوند از آدرس"پرشین گیگ"، همگی مستقیم هستند،
و کافیست که یا بر روی لینک کلیک نمایید و یا آنرا کپی نموده و در قسمت آدرس مرورگر خود وارد نمایید
تا پروسه ی بارگیری فایلها به گونه ی خودکار انجام شود و صفحه ی کوچکی که با فشردن آن،
میتوان فایل مورد نظر را در قسمت دلخواه کامپیوتر خود بارگیری کرد، بر روی صفحه ی مرورگر شما، ظاهر گردد.

اما و باز هم اما، که سایت "پرشین گیگ"، همانند دیگر سایتهای وطنی،
در برخی روزها از کار میافتد و همین هفته ی پیش، یک روز بود که نه خود این سایت باز میشد
و نه لینکهای بارگزاری شده در آن. من پوزش میخوام امیر جان که شرمنده ی شما شدم
و فایلها رو نتونستی بگیری. چون تمام تلاشم این هست که نتیجه ی خدمت گذاری و انجام وظیفه ام در فروم،
بی اشکال باشد.

از دوستان دیگر خواهشمندم که در صورتی که همانند من موفق به دریاف لینکهای "پرشین گیگ" میشوند،
اطلاع رسانی نمایند، چون موردی که امیر جان فرمودند رو من به شخصه هیچگاه با آن برخورد نداشتم،
و فکر میکردم که همگی دوستان، لینک های مورد گفتگو را دریافت میکنند و دلخوش بودم!.

سلامت باشی امیر جان.

-------------------

پی نوشت:

امیر جان، سه فایل صوتی از پست "صداهایی از جنس نمایش" رو
دوباره در لینک زیر قرار دادم. اما مطمئن هستم که لینکهای پرشین گیگ، مستقیم هستند.
راستش با خواندن مطلب شما درباره ی اینکه به زحمت افتادی و نتونستی فایلها رو بگیری
و از آنجا که فایلهای زیاد تصویری رو تاکنون در آنجا بارگذاری کردم،
احساس کردم که "آب در هاون میکوبم" و نتیجه ی آنچه که در اندازه ی کوچک خود انجام میدم،
هیچ فایده ای ندارد. سلامت باشی.

http://s3.picofile.com/file/7666633866/Sedaha_yi_az_Jens_e_Namayesh.rar.html

1. دوست عزیزم، "59"، اولاً ممنونم از توجه شما.
2. دیگه این که درست می فرمایید. این مشکل "پرژن گیگ" جدیداً ایجاد شده و علتش همونیه؛ که، عرض کردم؛ یعنی، برای این که ویزیتور از تبلیغات دیدن کنه، این کارو کرده ن و یه کمم رعایت حق نشره.
وگرنه، به قول خودتون، قبلاً همچین بحثی نبود و کار دانلود راحت تر بود.

3. از همه ی اینا بگذریم، بارها گفته م تا وقتی دنبال سایت های آپلود رایگانیم، قضیه همینه؛ البته، بنده با سایت های پولی مخالفم و پول هدر دادنه؛ اما، باید با کمبودها و مشکلات این چنین سایت های رایگان هم بسازیم، دیگه.
4. مسلماً ما، هموطنای ایرونی، از اون پولا نداریم؛ که، بخواییم صرف خرید هوست و آپلود کنیم و با همین رایگان های تبلیغاتی کار می کنیم؛ اما، این که گفتید کارتون "آب در هاون کوبیدنه"، به نظرم هیچ هم این طور نیست.
همه ی ما قدر زحمات شما و سایر دوستان عزیز رو می دونیم و به شخصه شاهدم؛ که، خود شما در این چند سالی؛ که، افتخار دادید و اینجا اومدید، از خیلی از ماها، یا لااقل از خود من، خیلی فعال تر بودید و خیلی برای این فورم زحمت کشیدید.

به نظر بنده همین که فایلی رو دوستدار و لایق اون فایل دانلود کنه، همین برای کسی که اونو می ذاره، باید کفایت کنه.
شما خیلی زحمت کشیدی و می کشی؛ اما، گاهی دوستان مشکلات دیگه ای هم دارن؛ برای مثال، بارها و بارها من خواستم "بازم مدرسه م دیر شد" رو دانلود کنم؛ اما، حجم زیادش و سرعت پایین اینترنت کشور عزیزمون! نذاشت!
اما، این به قول معروف "از ارزش های شما ذره ای کم نمی کنه".

یا باز به قول خودتون، گاهی سایتی در روز یا هفته ی خاصی باز نمی شه و این مشکل شما نیست.
چرا باید معذرت خواهی کنی یا چرا از لفط هایی مث "وظیفه" استفاده می کنی؟ شما داری لطف می کنی و ما هیچ کدوم نسبت به همدیگه طلبکار نیستیم. لطف شما مد نظر بنده و دوستان همیشه هست.

ما قدر این زحمات رو می دونیم و خوب می بینیم کیا دارن از جون و دل مایه می ذارن و کیا دو پست می زنن؛ که، مثلاً ما عضویم و بعدش به من و "شروین" دوستان پی ام می دن که "رمز فلان کتاب یا مجله" چیه!

5. پس لطفاً ناامید نباشید. مثل همیشه منتظر کارای عالی تون هستم و به شخصه از این که این تاپیک و به ویژه تاپیک فیلم ها رو زنده و پرشور نگه داشتید، دستتون رو می فشارم و فقط می تونم از همین جا بگم "دست مریزاد. خسته نباشی"، دوست من.

6. پی اس 1: بنده تموم اون فایل های صوتی و رادویی رو؛ که، جنابعالی زحمتشون رو کشیده بودی، از همون "پرژن گیگ" گرفتم و عالی بودن و بی نهایت ممنون. با "بودن یا نبودن" و خاطرات خوشش در زمان دانشجویی خیلی حال کردم.
از این که مجدد به زحمت افتادی و مدتی نبودم، ازتون عذر می خوام.

7. پی اس 2: کامپیوترم مدتیه مشکل دار شده و خاموش و روشن می شه. با این اوضاع بازار، نمی دونم خرید جدید باید داشت یا نه. اصلاً نمی دونم می تونم از عهده ی خرید جدید بربیام یا نه؛ چون، اگه قرار باشه سیستمم تبدیل به احسن نشه، ارزشی نداره و فعلاً با همون قدیمی؛ به هر ترتیبی هست، ادامه می دم.
از این که جواب شما، "59" عزیز، دیر شد و به زحمت دوباره افتادی، شرمنده ام.

8. پی اس 3: برای این که دست خالی نیومده باشم و همه ش به حرف نگذره، امروز با یه فایل دیگه اومدم. امیدوارم تکراری نباشه:
دو فایل صوتی و در واقع تیتراژهای سریال قدیمی "فروشگاه"، از ساخته های "محمد سریر". استادی؛ که، با زنده یاد "محمد نوری" کلی کار عالی و زیبا داره و طرفه این که همین موسیقی های زیر رو هم "محمد نوری" عزیز قبلاً روشون آوازی خونده:

http://s2.picofile.com/file/7676840856/Foroushgah_1_.mp3.html
http://s1.picofile.com/file/7676843759/Foroushgah_2_.mp3.html

فایل دوم کوتاه تر؛ اما، باکیفیت تره.

Emiliano

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 23 Empty هدیه نوروزی از طرف امید عزیز

پست من طرف Indiana Jones الثلاثاء مارس 19, 2013 7:38 am

با سلام خدمت دوستان
من هم آرزو می کنم سال جدید سالی خوب باشه و ناراحتی ها و گرفتاری های مردممون کمتر بشه. امید عزیز یک فایل صوتی فرستاده اند که برایتان آپلود کرده ام. لطفاً به لینک زیر بروید (لابد الان امیر می نویسه من فقط میدونم این مال سال 1363 هستش!).
http://s1.picofile.com/file/7697203331/12.mp3.html
ارادتمند
افشین
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

پست من طرف Emiliano الثلاثاء مارس 26, 2013 11:07 am

Indiana Jones نوشته است:با سلام خدمت دوستان
من هم آرزو می کنم سال جدید سالی خوب باشه و ناراحتی ها و گرفتاری های مردممون کمتر بشه. امید عزیز یک فایل صوتی فرستاده اند که برایتان آپلود کرده ام. لطفاً به لینک زیر بروید (لابد الان امیر می نویسه من فقط میدونم این مال سال 1363 هستش!).
ارادتمند
افشین

1. "افشین" جان، ضمن تشکر از شما و "امید" عزیز، شاید 10 بار این موسیقی رو گوش کردم؛ اما، تا می یومد به اوج (کلایمکس) برسه، تکرار می شد. انگار صدای گوینده رو حذف کردید؛ که، مسابقه لو نره؛ اما، زیرصدا، همون اوج بوده.
2. به هر حال، آشنا می زنه؛ اما، خیلی خیلی سخته. بی زحمت، خودتون زحمتشو بکشید، بگید.
ممنون از زحماتتون.

3. پی اس در کافی نت:
"پرستو" نیست؟ همونی؛ که، ازش قبلاً یه فایل دیگه گذاشتی؟ "مموشک" می رفت جنگ خرگوشا؟
"اگه پیدا شن اینجا/ من و تو با شماها/ کنار هم با قدرت/ می ریم به جنگ اونا"

Emiliano

پست من طرف Emiliano الأربعاء أبريل 03, 2013 3:19 am

1. دوباره سلام.
2. موسیقی خاطره انگیز تیتراژ "سینمای کمدی" با اجرای زیبای "جمشید گرگین" عزیز:

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 23 Ewrc30t3m1vwpfsbts0_thumb

http://s3.picofile.com/file/7712175478/Sinemaye_Komedi.rar.html

Emiliano

پست من طرف faridonline الأربعاء أبريل 17, 2013 3:58 pm

با سلام خدمت دوستان این پکیج خاطره انگیز رو هم از امروز از نت پیدا کردم گفتم که شاید مفید و خاطره انگیز باشه براتون .

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 23 Classic-Disney

http://www.rodfile.com/1bmu3s5ap2tz
faridonline
faridonline

تعداد پستها : 64

پست من طرف fazel1994 الخميس مايو 02, 2013 1:29 pm

این مجموعه شامل ۲۰ آهنگ بی کلام که با کیفیت ۳۲۰ آماده شده اند . هر بیست آهنگ برنده جایزه اسکار شده اند .که شنیدنش هم بعضأ خاطره انگیز و زیباست.

جهت دانلود بر روی لینک راست کلیک کنید و گزینه save file as را انتخاب نمایید.

دانلود یکجا با لینک مستقیم 118mb

http://dl.lorddownload.com/music/20%20Oscar%20Winning%20Songs.rar

لیست آهنگ های موجود :

۰۱٫ Sweet Leilany (from Waikiki Wedding) – Franck Chacksfield
02. Thanks for The Memory (from The Big Broadcast) – Geoff Love
03. When You Wish Upon A Star (from Pinocchio) – Helmut Zacharias
04. The Last Time I Saw Paris (from Lady Be Good) – Edmundo Ros
05. Swinging on A Star (from Go??ng My Way) – Ferrante & Teicher
06. Zip-a-Dee-Doo-Dah (from Song of the South) – Ray Conniff
07. Mona Lisa (from Captain Carey USA) – The Hollyridge Strings)
08. High Noon (from High Noon) – Roland Shaw
09. Secret Love (fom Calamity Jane) – James Last Band
10. Three Coins in the Fountain – Caravelli
11. Never on Sunday (from Never on Sunday) – Cyril Stapleton
12. Born Free (from Born Free) – Ronnie Aldrich
13. The Shadow of Your Smile (from the Sandpiper)-Georges Delagaye
14. Chim Chim Cher-ee (from Mary Poppins) – Xavier Cugat
15. Raindrops keep Falling on My Head (from Butch Cassidy) – Joe Loss
16. Theme from “Shaft” – Manyard Ferguson
17. Talk to the Animals (from Doctor Dolittle)- Empress Orchestra
18. The Morning After (from The Poseidon Adventure) – Paul Mauriat
19. You Light Up My Life (from You Light Up My Life)- Ray Mc.Vay
20. You“ll Be In My Heart (from Tarzan) – George Zamphir
fazel1994
fazel1994

تعداد پستها : 83

پست من طرف Emiliano السبت مايو 04, 2013 9:48 am

1. سلام.
2. تیتراژ پایانی "بزنگاه"، با اشاره به موسیقی "گوزن ها":

http://s4.picofile.com/file/7750395806/Bezangah.rar.html

Emiliano

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 23 Empty موزیک ابتدا و انتهای سریال معما

پست من طرف Indiana Jones الإثنين مايو 06, 2013 1:28 pm

با سلام
بعد از مدتها تحفه ناچیزی برای گروه به ارمغان آورده ام که امیدوارم مورد پسند واقع بشود:
موزیک ابتدا و انتهای سریال کارآگاهی کمپیون که با نام معما در ایران دوبله و پخش شد.

http://s4.picofile.com/file/7753108709/Mystery_Campion_main.wma.html
http://s4.picofile.com/file/7753110000/Mystery_Campion_end.wma.html

این هم چند عکس که برای دوستان یادآور این سریال باشد:
امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 23 Tqbvga7d6a4viecjlko امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 23 Pvia357i7qz57pdtyi9 امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 23 Eraccyriy352t8gnxzww امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 23 Azz3au8u3o5vfg9h2iq

اگر خاطرتان باشد جلال مقامی جای آلبرت کمپیون دوبله میکرد.
ارادتمند
افشین

Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

پست من طرف Emiliano الإثنين مايو 13, 2013 4:49 am

1. تیتراژ آغازین و موسیقی معروف متن "همسران":

http://s4.picofile.com/file/7761632361/Hamsaran_1_.html

2. فایل دوم رو مدیون دوست خوبمون، "59"، هستم؛ که، با گذاشتن قسمت آخر این سریال، خوشحالمون کرد و همینجا ازش تشکر می کنم.

Emiliano

پست من طرف Emiliano السبت يونيو 15, 2013 11:06 am

1. سلام.
2. تیتراژ پایانی "مدرسه ی پیرمردها"، از ساخته های "محمد رضا علیقلی"؛ که، بی نهایت به کارهای "شهر موش ها" و "دزد عروسک ها" شبیهه:

http://s4.picofile.com/file/7804786983/Madreseye_Piremardha.rar.html

..................................

3. یکی از خاطره انگیزترین کاست های دهه ی 60 کاست گیتار ترکی "چنگیز جوشکونر" (Cengiz Coskuner) بود؛ که، بعضیا بهش "موسیقی لایت" یا "گیتار ترک" هم می گفتن.
4. با جستجوی نام ایشون تو موتورا می تونید به کل کاست های ایشون برسید؛ که، مثل همیشه کاست شماره ی 1 بی نظیر بود و دنباله ها، خیلی به دل نمی نشست.

در اینجا من 3 تا از کارای معروف و بی نظیر این کاست رو جدا کرده م و امیدوارم با اونا تموم خاطره های زیباتون زنده شه و به آرامش برسید؛ چون، انصافاً طوری کار شده که شنونده رو آروم می کنه و هیچ وقت از شنیدنشون سیر نمی شید:

http://s4.picofile.com/file/7804793224/Cengiz_Coskuner.rar.html

Emiliano

پست من طرف 59 السبت يونيو 22, 2013 7:13 am

Emiliano نوشته است:
3. یکی از خاطره انگیزترین کاست های دهه ی 60 کاست گیتار ترکی "چنگیز جوشکونر" (Cengiz Coskuner) بود؛ که، بعضیا بهش "موسیقی لایت" یا "گیتار ترک" هم می گفتن.
4. با جستجوی نام ایشون تو موتورا می تونید به کل کاست های ایشون برسید؛ که، مثل همیشه کاست شماره ی 1 بی نظیر بود و دنباله ها، خیلی به دل نمی نشست.

در اینجا من 3 تا از کارای معروف و بی نظیر این کاست رو جدا کرده م و امیدوارم با اونا تموم خاطره های زیباتون زنده شه و به آرامش برسید؛ چون، انصافاً طوری کار شده که شنونده رو آروم می کنه و هیچ وقت از شنیدنشون سیر نمی شید:

http://s4.picofile.com/file/7804793224/Cengiz_Coskuner.rar.html

امیر جان، من واقعا نمیدانم که چگونه حال خود و مراتب سپاس بیکرانم رو خدمتت بیان کنم.
بیش از ۶-۷ سال بود که در اینترنت، درب به درب، بدنبال این موسیقی‌ دل انگیز بودم،
به یاد این آلبوم موسیقی‌ بسیار خاطره انگیز که درست در پاییز سال ۱۳۷۰،
یعنی‌ زمانی که به کلاس اول راهنمایی رفته بودم، در یک عصر پنجشنبه، 
از مرکز تفریحی "بولینک عبدو" یا "شهید چمران" کنونی که در خیابان شریعتی‌ - تهران قرار دارد، 
با نام "شبهای استانبول" خریدم و در تمام سالن آنجا و دیگر مراکز تفریحی، ۸ موزیک بیکلام این آلبوم،
تا نیمه‌های دهه ی هفتاد پخش می‌شدند. تا قبل از آنهم، در سال ۱۳۶۹، در فیلم آپارتمان شماره ۱۳،
قسمتهایی از یکی‌ از موسیقی‌‌های "شبهای استانبول" در سکانس "مغازه معاملات ملکی‌"
که "سیروس گرجستانی" نقش صاحبش را بازی می‌کرد، دو بار پخش شد.
در طی‌ این دو سال و نیمی که در فروم رویایی در خدمت هستم، بارها میخواستم آن سکانس
از "آپارتمان شماره ۱۳" را جدا کنم و برای پیدا کردن این آلبوم زیبا که کاستش همانند بسیار نوارهای دیگر،
توسط دوستان در آن سالها گرفته اما بازگردانده نمی‌شد!، درخواست کمک نمایم که هم اکنون از پس سالهای طولانی
به برکت شما به این مهم دست پیدا کردم و باز هم سپاس فراوان خدمتت امیر جان.
سلامت باشی‌.  

-----------------------------

پی‌ نوشت:

امیر جان، من باز هم سپاسگزار شما هستم برای این رونمایی شگفت انگیزی که با این پست خود،
از یاد روزهای دل‌ سپرده به ژرفای زمان داشتی و اینگونه خاطره‌ها را باز هم به پرواز در آوردی.
آرزوی سلامتی جاودان برای این هنرمند بزرگ داریم.

در ادامه ی سخن یادمانه سرشتی که نوشتی، من هم ریزه خواری سفره ی شما را می‌کنم
و اولین آهنگ از این آلبوم را با اجازه ی شما قرار می‌دهم که بنا به آنچه که یکی از دوستان ترک زبان امروز
پس از آنکه پست دلربای شما را دیدم، در پاسخ به پرسش من گفت و از ایشان جواب گرفتم،
نام این آلبوم همانند خودش، "خاطره ها" می‌‌باشد.

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 23 06001630217285358357_thumb    امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 23 54442006271669111397_thumb

http://s4.picofile.com/file/7814731826/Cengiz_Coskuner_01_HATIRALAR_.rar.html

.
.
.

توبه شکست و جام کهنه، باز بمیان آمد.
باز هم سپاسگزارم.

59
59

پست من طرف Emiliano الأربعاء يونيو 26, 2013 5:35 am

1. "59" عزیز، خوشحالم که آلبوم های بالا مفید واقع شد و تونستم گوشه ای از لطف هایی که شما و دوستان دیگه در حق بنده داشتید، جبران کنم.
2. درسته. نام این آلبوم همون "خاطره ها" ("حاتراتلار")ه؛ که، شما ه درستی به اون شاراه کردید و جلد بسیار خاطره انگیز کاستشو هم گذاشتید؛ که، من هم از شما متشکرم.

در ضمن جا داره همین جا از شما بخاطر عکس های فوق العاده ی "سینما 2000" هم تشکر کنم. بی نظیر بودن. فایلشو هم دارم دانلود می کنم و نمی دونم چیه؛ اما، مطمئنم باید جالب باشه.
طرفه این که، بنده هم کاست "چنگیز جوشکونر" رو اولین بار توی "شهر بازی پارک ملت مشهد" شنیدم و معروف ترین کارش؛ که، بیشتر از همه پخشش می کردن، "الله الله" "ابراهیم تاتلیسس" بود.

3. بعد از این که پست بعدی رو در خدمت شما و دوستان هستم، ممکنه به مدت یکی، دو ماهی در خدمتتون نباشم.
دلم برای همه ی شما و انجمن خوبمون تنگ می شه.
چراغ اینجا رو روشن نگه دارید، لطفاً.

4. بدرود.

Emiliano

پست من طرف Emiliano الأربعاء يونيو 26, 2013 6:11 am

1. می دونیم که ملودی (نوا) مایه ی اصلی موسیقیه و از توالی صداها و نغمه ها ساخته می شه. مثال های زیر هم ملودی ان: وقتی درامری برای نشون دادن مهارتش با درام، صدای گاری یا قطار در می یاره، یا نوازنده ی ویولونی "پرواز زنبور عسل" (The Flight Of The Bumble Bee) "نیکلای ریمسکی کورساکوف" رو طوری می زنه که از اون لابلای نت ها، صدای ویز ویز زنبور رو می شنوی. تیتراژ "هاچ، زنبور عسل" رو که یادتونه؟
یا مثلاً وقتی "دیوید گیرمون" گروه "پینک فلوید" تو ترانه ی "دیوار" (پارت 2) با گیتار برقیش و در نهایت زیبایی افکت هلی کوپتر می زنه و کمتر کسی باور می کنه که این کار رو فقط با یه گیتار الکترونیک زده و ده ها مثال دیگه. این کارا بیشتر تو دهه ی 80 میلادی یا 60 شمسی مُد بود و طرفدارای زیادی داشت.
تو ترانه ی نسبتاً جدید "زمستان آخر" "شهرام شب پره" هم از ابتدا تا به انتها، صدای قطار می یاد؛ که، کاملاً با متن ترانه در ارتباطه.

2. اینا همه رو نوشتم که بگم امروز موسیقی خاطره انگیز و از این دستی "ترن" ساخته ی استاد "مجید انتظامی" رو با دو کیفیت اصلی و جدیدتر (به گمونم ریمیکس باشه؟) براتون می ذارم؛ که، احتمالاً این روزها از رادیو و تلوزیون زیاد شنیدید؛ اما، هیچ وقت کهنه نمی شه و همیشه جذاب و حماسیه.
صدای تق تقای قطار (ترن) و تداعی بوق هاش رو می شه از تو متن کار به خوبی شنید:

http://s3.picofile.com/file/7819367204/Teran.rar.html

Emiliano

پست من طرف Emiliano الجمعة أغسطس 30, 2013 4:55 am

Indiana Jones نوشته است:با سلام خدمت دوستان
ارادتمند
افشین

1. سلام به "افشین" و "امید" عزیز.
2. امروز یادم افتاد این موسیقی و جوابش موند. می شه زحمت بکشین، خودتون یا آقا "امید" عزیز پاسخ رو بگه؟
ضمناً ما باز هم مسابقه می خواییم!

Emiliano

پست من طرف Emiliano الثلاثاء سبتمبر 17, 2013 7:13 am

1. دیروز شبکه ی 3 برای بار چندم فیلم "شوخی" رو داد. فیلمی بسیار زیبا و خوش ساخت از "همایون اسعدیان".
سالشم بگم که "59" خوشحال شه: 1378.

2. انصافاً اولین باری که این فیلمو دیدم، خیلی خیلی حال کردم. بعد از اون هم همیشه برام زیبا بوده.
جدای از فیلمنامه ی زیباش (که در اصل، خارجی بوده و خیلی خوب بومی شده) و بازی عالی و تکرارنشدنی زوج هنری "پرویز پرستویی" و "حبیب رضایی"، موسیقی این فیلم هم خیلی خوب کار شده و هم انتخاب بجایی بوده، به نظر من.

3. تم موسیقی متن فیلم، تم زیبایی از کاری افغانی و فولکلوریکه. ترانه ی "یا مولا".
به نظر من بهترین انتخاب برای این فیلم و قصه، همین موسیقی بود؛ که، از ساخته های زیبای "محمدرضا علیقلی" عزیزه.
موسیقی نه مث بعضی فیلمفارسی ها از اول تا آخر فیلمه؛ که، اعصاب بیننده رو به هم بریزه و نه مث بعضی مثلاً فیلم هنری ها فقط اول و آخر فیلم. به موقع می یومد و وقتی هم می یومد، بغضی به گلوی آدم می داد.

4. بخشی کوچولو از این فیلم و موسیقیش:

http://s1.picofile.com/file/7939560107/Shoukhi.rar.html

5. ترانه ی "یا مولا":

http://s4.picofile.com/file/7939567090/Ya_Mola.rar.html

Emiliano

صفحه 22 از 42 الصفحة السابقة  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة