کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

+46
omid
mahmood666
mahyarshoze
59
ariangirl
bi
pouria_tanin
alimaleki
easy
hadish
malekrezai
sin
slevin(HAMID
fataneh
Petsi
o m i d
Marian
sooratak
reza1
Roham
kurosh
آزاده
ziba
mld_msm
Azadeh Brown
mina101
pooria.kianoush
kave
khatereh
eideh
mahmood
babak
S@M
tisto
agahtarin2005
amirarsalanroomi
ekou6
mohammad
zerocold
Indiana Jones
Emiliano
faridonline
siavash
Shervin
@p@d@n@
SMAM
50 مشترك

صفحه 9 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  الصفحة التالية

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف Azadeh Brown الأربعاء يونيو 23, 2010 10:24 am

Ba Salam'e dobareh,

Avval az hame Shervin jaan az khosh amadet mamnoonam, khoshhalam ke doostaye ghadimi ro inja dobareh mibinam. Emrooz baratoon ye navar amadeh kardam az sherkate khoshnava be name Amoo Zanjir Baaf ke sedaye kheili az doblerhaye maroof toosh hast. Va dastanesh ham mano be yade vaziate hala mindaze. Omidvaram ke khoshetoon biaad.
http://www.4shared.com/audio/FvE0U14w/amoo_zanjir_baf.html

Rasty inham link'haye navarhayee ke too forum'e ghabli gozashtam va expire shode boodand, har ki ke doost dasht dobare download kone:

Navarhaye Zange Tafrih:
navare shomare 4 Har kesi kari dare (a) va Kerm'e Ketab (b):
http://www.4shared.com/audio/PMyOwS2a/harkesi-kari-dareh.html
http://www.4shared.com/audio/mxTn2aWi/kerm-e-ketaab.html

Kadkhodaye Koochooloo va Ezhdehaye Shekamoo (a) va Oliver Twist (b)
http://www.4shared.com/audio/aCqDu_tW/kadkhodaye_koochooloo-va-ezhde.html
http://www.4shared.com/audio/LH5sVubh/oliver-twist.html

Sherkate Shahre Ghesseh:
Mehmani dar jangal:
http://www.4shared.com/audio/wk1eg19m/mehmani-dar-jangal.html

Zardak va Piremardak:
http://www.4shared.com/audio/63OaZXmy/zardak-va-piremardak.html

Sherkate Seda Sara:
Sayeh va Sepideh:
http://www.4shared.com/audio/JqD7JGle/sayeh-va-sepideh1.html
http://www.4shared.com/audio/MHG2pqk_/sayeh-va-sepideh2.html

Ghesseh Gol'e Narges (copy'e khodam, keifiatesh ye kam az inhayee ke too forum'haye dige hast behtare):
http://www.4shared.com/audio/2sDp8Cqk/gole_narges.html

Be zoodi ba dastanhaye bishtar barmigardam
Azadeh Brown
Azadeh Brown

تعداد پستها : 8

http://www.modelmayhem.com/azadehbrown

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف mld_msm الأربعاء يونيو 23, 2010 11:46 am

سلام بچه ها.ملودی هستم.طبق معمول پیداتون کردم دوباره Very Happy
این تاپیک دیگه روانی می کنه آدمو.من که عضو فعال نیستم نمی تونم دانلود کنم.اما همین دیدن عکس روی جلدشم خودش یه دنیاس.
من یه کتاب داستان داشتم نمی دونم قبلا هم گفتم یا نه که اینجوری شروع می شد
میون کوه و دره یه میش بود و یه بره
بره ی شوخ و شیطون خوشحال و شاد و خندون
..............
..............
صفحه بعدش این بود
خورشید خانوم آفتاب کرد برفای کوه و آب کرد
........
............
واقعا حافظه ام عین ماهی می مونه.یادم نمیاد.اما اون موقع ها از حفظ بودم همشو.هیشکی این کتاب و خونده؟یادشه؟داره؟
بچه ها از بودن با شما واقعا لذت می برم.ممنون که انقدر خوبین

mld_msm

تعداد پستها : 19

پست من طرف mld_msm الأربعاء يونيو 23, 2010 2:10 pm

یه کتاب دیگه هم بود که موش می خواست خونه تکونی کنه دمبش گرفت به جارو کنده شد.به خاله پیرزن گفت دمبشو بدوزه اما خاله پیرزن گفت من نخ ندارم.فرستادش دنبال نخود سیاه و اینا.شعرش یکمی یادم میاد که می گفت
توتو تخی ده .تخ جولاده.جولا نخی ده.نخ پینه دوز دمبمو بدوز.
اینو چی؟ یادتون میاد؟

mld_msm

پست من طرف Shervin الأربعاء يونيو 23, 2010 3:10 pm

mld_msm نوشته است:سلام بچه ها.ملودی هستم.طبق معمول پیداتون کردم دوباره کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 Icon_biggrin
این تاپیک دیگه روانی می کنه آدمو.من که عضو فعال نیستم نمی تونم دانلود کنم.اما همین دیدن عکس روی جلدشم خودش یه دنیاس.
..............
..............
صفحه بعدش این بود
........
............
واقعا حافظه ام عین ماهی می مونه.یادم نمیاد.اما اون موقع ها از حفظ بودم همشو.هیشکی این کتاب و خونده؟یادشه؟داره؟
سلام ملودی خانوم
به این فروم مخصوصا" به این تاپیک خوش اومدید، یادمه تو فروم قبلی فقط تو تاپیک برنامه های تلویزیون پست میزدید، خوشحالم که به این تاپیک هم سری زدید
منم شعر این کتاب رو یادمه، یادش بخیر، میدونم این کتاب رو داشتم، حتی بعید نیست الان هم داشته باشم، ولی چون حافظه ام بیشتر از شما یاری نمیکنه و مشخصات بیشتری از این کتاب یادم نیست نمیتونم برم بین این همه کتابی که دارم دنبالش بگردم، کاش اسم کتاب یادمون بود، ولی متاسفانه کتاب دومتون برام آشنا نیست
Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

پست من طرف S@M الأربعاء يونيو 23, 2010 3:16 pm

Shervin نوشته است:

سلام دوستان کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 915632
کتاب "مورچه و زنجره" از انتشارات دادجو تقدیم به شما مخصوصا" SAM عزیز کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 Icon_biggrin

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 Scan0109

http://www.4shared.com/file/VwvNjv7n/Moorcheh_Va_Zanjereh__Dadjoo_.html

* کتاب فوق دارای پسورد میباشد که برای دوستان فعال ارسال میشود
سلام برهمگي کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 915632
واااي....Shervin جون ممنون از لطفت...! کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 Icon_cheers اشك شوق در چشمانم حلقه نموده است! کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 232740 چقدر خاطره انگيز بود.... کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 761616 اين مورچة موزمار...هميشه ازش لجم ميگرفت... کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 Icon_mad همش به زنجرة نازنين گل من ضد حال ميزد...ببينش چه لبخند مهربوني داره...الهي من قربون من گيتارش و چشماي نازش برم...آخييي... ببين تورو خدا....دماغش هم كوفته ايه!!!! گوله نمكه به خدا! خلاصه Shervin جون شرمنده كردي ايشالله تو شاديا جبران كنيم....Agahtarin عزيز از تو هم ممنون....اين دفعه ديگه پسورده رسيد! عجب چيز جالب انگيزي بود اين دوربينه کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 Icon_eek . راستي Azadeh جان نبودي....گفتم ديگه نمياي...خوشحالم پيدا شدي کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 Icon_biggrin و همينطور ملودي عزيز! خلاصه از همگي ممنون. راستي Pooria جان...نوار موش باهوش كه قبلاً يك طرفش رو آماده كرده بودي با كيفيت خيلي خوب آماده كردم در يك فايل....سر فرصت با كمك خودت يا ساير دوستان آپلود مي كنيم. (با عرض شرمندگي از محمود عزيز كه از اين نوار متنفره کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 232740 )
فعلاً خداحافظ کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 Icon_flower
راستي الان ساعت 12:15 شبه و من هنوز سركارم....فكر كنم سه روز آينده رو اصلاً زنده نباشم! کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 Sleep اگه نديدينم حلالم كنين....
S@M
S@M

تعداد پستها : 161

پست من طرف mohammad الخميس يونيو 24, 2010 2:59 pm

mld_msm نوشته است:سلام بچه ها.ملودی هستم.طبق معمول پیداتون کردم دوباره Very Happy
..............
..............
صفحه بعدش این بود
........
............

سلام خانم ملودي
كتابي كه دنبالش هستين اسمش هست "آي قصه قصه قصه نون و پنير و پسه". شعرش از كارهاي موندگار شادروان منوچهر احترامي‌يه و نقاشي‌هاش رو هم كيانوش لطيفي كشيده. (انصافاً اين دو تا بزرگوار بخش زيادي از خاطرات جمعي نسل ما رو تشكيل مي‌دن) انتشارات دهداري چاپش كرده و قطعش هم بزرگه (يه كم بزرگتر از A4)
من اين كتاب رو دارم ولي يه خورده همچين پاره پوره و خط خطي هست. اگه از بچه‌ها كسي داشتش كه زحمتشو بكشه وگرنه خودم هرجوري بشه ترتيبشو ميدم.

عكس نمونه صفحات كتاب: (براي ديدن تصوير بزرگتر روي عكس‌ها كليك كنيد)
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 52992705 کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 83867782 کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 49275159

mohammad
mohammad

تعداد پستها : 68

پست من طرف mld_msm الخميس يونيو 24, 2010 4:23 pm

وای....وای..وااااااااااااااای.....من الان این شکلی شدم....بذار شکلکشو پیدا کنم.... کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 722222 کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 977568 وایییی....گریه ام گرفت.نمی دونم چجوری ازت تشکر کنم.داغون شدم.بدون اغراق می گم.فکر کنم حالمو درک می کنید چون حتما خودتونم همین حس رو دارید.راست می گی منم این کتاب رو داشتم و از همه کتابام بزرگتر بود.واسه همین انقدر تو ذهنم مونده.....بذار یه نفس عمیق بکشم....هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم.....امیدوارم روح منوچهر احترامی در آرامش باشه و یادش همیشه زنده.
یعنی خیلی باحالید...خیلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی دوستتون دارم.یه دنیا بوچ براتون(بوچ=یوس)
راستی یکی دیگه از کتابام که هیچ وقت یادم نمی ره حسنی و چکمه هایش بود که آخرش هم داستان دوستی خاله خرسه بود(فک کنم...یهو شک کردم که با هم بود یا هر کدوم یه کتاب)اما سالها بود که تو کف همین آی قصه قصه قصه بودم.
ازتون خواهش می کنم این گنجینه رو حفظ کنید و به نسلای آینده برسونید.دلم می خواد همه بچه های الان و بزرگای آینده این حس قشنگی که ما دهه شصتی ها(که بعضی هامون از دهه پنجاه هستیم) الان داریم رو تجربه کنن.مثل عاشقی می مونه.قلب آدمو می لرزونه.

راستی اگه کسی نداشت پاره پوره اش هم قبوله کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 Icon_biggrin

mld_msm

پست من طرف Shervin الخميس يونيو 24, 2010 4:37 pm

mohammad نوشته است:

سلام خانم ملودي
كتابي كه دنبالش هستين اسمش هست "آي قصه قصه قصه نون و پنير و پسه". شعرش از كارهاي موندگار شادروان منوچهر احترامي‌يه و نقاشي‌هاش رو هم كيانوش لطيفي كشيده. (انصافاً اين دو تا بزرگوار بخش زيادي از خاطرات جمعي نسل ما رو تشكيل مي‌دن) انتشارات دهداري چاپش كرده و قطعش هم بزرگه (يه كم بزرگتر از A4)
من اين كتاب رو دارم ولي يه خورده همچين پاره پوره و خط خطي هست. اگه از بچه‌ها كسي داشتش كه زحمتشو بكشه وگرنه خودم هرجوري بشه ترتيبشو ميدم.

عكس نمونه صفحات كتاب: (براي ديدن تصوير بزرگتر روي عكس‌ها كليك كنيد)
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 52992705 کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 83867782 کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 49275159

ااااااااا..... کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 Icon_biggrin پس این کتابه، محمد من این کتاب رو دارم، گفتم به احتمال زیاد دارمش کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 Icon_cheers فقط اسم و شکل کتاب یادم نبود
مال من تقریبا" تمیزه، الان که چک کردم دیدم مشکلی نداره، حتما" تا یکی دو روز آینده اسکنش میکنم
خیالتون راحت ملودی خانوم کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 Lol
mld_msm نوشته است:
راستی یکی دیگه از کتابام که هیچ وقت یادم نمی ره حسنی و چکمه هایش بود که آخرش هم داستان دوستی خاله خرسه بود(فک کنم...یهو شک کردم که با هم بود یا هر کدوم یه کتاب)اما سالها بود که تو کف همین آی
اتفاقا" این یکی کتاب رو هم دارم کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 232740 ولی نمیدونم چرا فکر میکنم این کتاب قبلا" در فروم آپلود شده (در فروم قبلی) البته نمیدونم... احتمال میدم، اگه نیست که این رو هم اسکن میکنم

اين مطلب آخرين بار توسط Shervin در الخميس يونيو 24, 2010 4:55 pm ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
Shervin
Shervin

پست من طرف mld_msm الخميس يونيو 24, 2010 4:54 pm

شروین جان نمی دونم کار درستی می کنم که وسط تاپیک پست اضافی می دم یا نه.اما می خوام بگم دوستت دارم یه عالمه.هرچی بگم بازم کمه.
دلم می خواد همه شما رو بشناسن . دلم می خواد با هویت اصلی تون شناخته می شدید که کسی نتونه از نیت خوب شما سوءاستفاده کنه.ای کاش یه روز از نزدیک هممون همدیگرو می دیدم.بازم ازتون تشکر می کنم و یه بار دیگه می گم دوستتون دارم

mld_msm

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 Empty آی قصه قصه قصه، نون و پنیر و پسته

پست من طرف Shervin السبت يونيو 26, 2010 1:08 am

سلام دوستان کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 915632

کتاب "آی قصه قصه قصه، نون و پنیر و پسته" تقدیم به شما مخصوصا" "ملودی" عزیز
(انتشارات دهداری، چاپ 1364)

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 Scan0110

http://www.4shared.com/file/k54vbAUB/Ay_ghesse_ghesse_ghesse.html

* کتاب فوق دارای پسورد میباشد که برای دوستان فعال ارسال میشود
Shervin
Shervin

پست من طرف eideh السبت يونيو 26, 2010 11:21 am

با سلام کتاب گربه ماهیگیر از انتشارات کوروش البته جلد این کتاب معدوم شده
!!!!
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 17394403
http://www.4shared.com/file/WnqC3Wpj/ghorbeh_mahigir.html
eideh
eideh

تعداد پستها : 203

پست من طرف faridonline السبت يونيو 26, 2010 2:59 pm

راستی از این نویسنده یعنی "ولادیمیر سوته یف" کتابی هست به اسم "قصه ها و تصویرها "که تعدادی داستان مستقل داره من چند صفحشو گم کردم خوشحال میشم اگه
کسی داره اعلام کنه در ضمن جلد کتاب گربه ماهیگیر که دوستمون زحمت کشیدند رو برای تکمیلش میذارم
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 1277582508077482900
faridonline
faridonline

تعداد پستها : 64

پست من طرف eideh الأحد يونيو 27, 2010 3:35 am

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 3862259
با سلام کتاب عاقبت طمع کار از انتشارات سپیده
http://www.4shared.com/document/7QiWIf0t/agebat_tama_kar.html
eideh
eideh

پست من طرف tisto الأحد يونيو 27, 2010 5:13 am

سلام دوستان عزیزم؛ بابک ، آپادانا ، شروین ،سیاوش و سایر عزیزان ..خسته نباشید رز
من بدنبال کتاب "برادران شیر دل "چاپ قدیم هستم ...کسی از دوستان می تونه پیداش کنه ؟ یا اگه احتمالا قبلا آپلود شده آدرسشو بهم بده؟ ..یادمو آقا بابک قبلا یه بار صحبت این کتابو کرده بود
دستتون درد نکنه
رئوف
tisto
tisto

تعداد پستها : 143

پست من طرف S@M الأحد يونيو 27, 2010 6:53 am

سلام بر دوستان عزيز کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 915632
Eideh و Farid عزيز ممنون از لطفتون کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 Icon_cheers کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 Icon_cheers کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 Icon_cheers . من خيلي دنبال كتاب گربه ماهيگير بودم. تو اون فورم هم 22666345672 دفعه و خورده اي درخواست دادم....طوري كه ديگه زبونم كلاه گيس درآورد! ديگه يواش يواش داشتم نااميد ميشدم. سپاس کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 Herz
راستي قبلاً به Shervin هم گفته بودم...توي كتاب مورچه و زنجره شعرها يه خورده سانسور شده بود كه من وظيفه شرعي و اسلامي خودم مي دونم كه اوناييش رو كه از بچگيم حفظ بودم و يادم مونده براتون بنويسم:
خاله مورچه كوچولو بسه ديگه كار نكن
اينهمه دونه تو اون لونه تو انبار نكن
تو بيا باهم ديگه ساز بزنيم
روي اين شاخه و اون شاخه با هم داد بزنيم
حيف ازين عمر كه با كار به سختي گذرد
چون نخندي و نرقصي همه اش بد گذرد
و در آخر:
كو كجاست آنهمه سبزي و علف
كو كجاست آنهمه شادي و شعف
كو كجاست چهچه مستانه من
كو كجاست دلبر جانانه من
(كه از آخرين مصرع اينطور استنباط ميشود كه اين زنجره ذليل شده به دوشيزه مورچه نظر داشته! کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 232740) ولي به هر حال من كه نفهميدم اينا چرا بايد سانسور ميشدن! شايد شما بفهمين... اگه كسي از دوستان هم باز چيزي يادش بود ممنون ميشم به من هم بگه...چون اين كتاب خيلي برام خاطره انگيزه
S@M
S@M

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 Empty فرهنگنامه پارکر-جلد دوازدهم

پست من طرف @p@d@n@ الأحد يونيو 27, 2010 9:20 am

درود بر دوستان

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 25310910

فرهنگنامه-جلد دوازدهم (از کتاب و صحافی تا گولف استریم ) ، نوشته : برتا موریس پارکر ، ترجمه و تنظیم و نگارش زیر نظر : رضا اقصی ، با همکاری : احمد آرام ، دکتر
عباس اکرامی ، منوچهر انور ، دکتر محمود بهزاد ، نجف دریابندی ، دکتر مهندس داریوش فرزانه ، محمود مصاحب ، ابراهیم مکلا ، علی اصغر مهاجر ، دکتر مصطفی
مغربی ، انتشارات : شرکت سهامی کتاب های جیبی با همکاری موسسه فرانکلین ، 85 صفحه ، چاپ اول : 1346

لینک دانلود :

Pdf
Size:11 Mb
كد:
http://www.4shared.com/document/v6NnvxRW/Farhangname_Jeld_XII.html

این جلد از فرهگنامه پارکر نیز به لطف استاد شریبانی در دسترس عزیزان قرار گرفت.نسخه ای با کیفیت بالاتر و زیباتر ،چندی پیش از طرف دوست عزیزمان ، عمو سیاوش ، بر روی نت قرار گرفته بود.

من بدنبال کتاب "برادران شیر دل "چاپ قدیم
هستم ...کسی از دوستان می تونه پیداش کنه ؟ یا اگه احتمالا قبلا آپلود شده
آدرسشو بهم بده؟ ..

متاسفانه ، تیستو جان ، من این کتاب رو ندارم و قبلا هم توسط کسی آپلود نشده است.
بدرود
@p@d@n@
@p@d@n@

تعداد پستها : 186

پست من طرف eideh الأحد يونيو 27, 2010 11:12 am

سلام بر دوستان

کتاب قصه گنج گمشده انتشارات سپیده چاپ

1367
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 11579256

http://www.4shared.com/document/hi0HBJaY/gesse_gang_gom_shodeh.html
eideh
eideh

پست من طرف eideh الأحد يونيو 27, 2010 11:27 am

کتاب حمله دیو یک چشم وعاقبت دروغگویی انتشارات پیک پرستوتقدیم به همه دوستان عزیز
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 49140840
http://www.4shared.com/document/ahtZ09uy/hamle_dive_yek_cheshm.html
eideh
eideh

پست من طرف faridonline الأحد يونيو 27, 2010 2:18 pm

سلام . کتاب زنبور کوچولو و ماجرای رودخانه :
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 1277666583026874700
لینک کتاب :

راستی کسی کتاب " قصه ها و تصویرها " رو نداشت ؟ از کتابهای پتسی انتشارات یونیورسال چطور ؟ نبود ؟
faridonline
faridonline

پست من طرف mohammad الأحد يونيو 27, 2010 4:09 pm

سلام به همه بچه‌ها و عرض خسته نباشيد.
فريد جان من كتاب قصه‌ها و تصويرها رو دارم و خوشبختانه پاره پوره نيست و وضعيتش مناسبه. خيلي دلم مي‌خواست كل كتاب رو اسكن مي‌كردم و براي بچه‌ها ميذاشتم چون خودمم خيلي باهاش خاطره دارم... ولي حيف كه تعداد صفحه‌هاش يه خورده زياده. اون صفحه‌هايي كه مي‌خواي بگو اسكن كنم برات بفرستم.
رئوف عزيز، من كتاب برادران شيردل چاپ دهه هفتادش رو دارم اگه بخواي. البته اونم تعداد صفحه‌هاش مسئله است

mohammad
mohammad

تعداد پستها : 68

پست من طرف faridonline الأحد يونيو 27, 2010 4:29 pm

mohammad نوشته است:
سلام به همه بچه‌ها و عرض خسته نباشيد.
فريد جان من كتاب قصه‌ها و تصويرها رو دارم و خوشبختانه پاره پوره نيست و وضعيتش مناسبه. خيلي دلم مي‌خواست كل كتاب رو اسكن مي‌كردم و براي بچه‌ها ميذاشتم چون خودمم خيلي باهاش خاطره دارم... ولي حيف كه تعداد صفحه‌هاش يه خورده زياده. اون صفحه‌هايي كه مي‌خواي بگو اسكن كنم برات بفرستم.
رئوف عزيز، من كتاب برادران شيردل چاپ دهه هفتادش رو دارم اگه بخواي. البته اونم تعداد صفحه‌هاش مسئله است

محمد جان از صفحه 151 به بعد و جلد پشت و روش اگه زحمتی نیست رفیق کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 221677
faridonline
faridonline

پست من طرف tisto الأحد يونيو 27, 2010 5:13 pm

سلام آپادانا و محمد عزيزرز شروين جان زحمت کشید و چند صفحه از کتابشو که چاپ سال 68 بود ، برام فرستاد ولی متاسفانه اونی نبود که من دنبالش می گشتم! من احتمال می دم اون چاپی که خوندم مال قبل از انقلاب یا حداکثر اوایل انقلاب باشه ...بهر حال اگه تونستین اطلاعاتی از چاپای قدیمی تر کتاب پیدا کنین منو در جریان بزارین...بازم ازتون ممنونم
قربان همگی رز
tisto
tisto

تعداد پستها : 143

پست من طرف eideh الإثنين يونيو 28, 2010 4:08 am

سلام دوستان عزیز کتاب زاغ -کبوتر -موش وشکارچی 20صفحه انتشارات مطبوعاتی صدف چاپ سال
1363

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 76493098
http://www.4shared.com/document/uuZqKHBu/zag-_kabootar-moosh.html
eideh
eideh

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 Empty سارا و سعید در جنگل حیوانات

پست من طرف Shervin الإثنين يونيو 28, 2010 8:10 am

سلام دوستان

SAM تقدیم میکند: سارا و سعید در جنگل حیوانات از سری کتابهای انتشارات مطبوعاتی صدف
با تشکر فراوان از SAM عزیز کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 915632

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 Pictur20

http://www.4shared.com/file/5MgbZEhO/Sara_Va_Saeed.html
Shervin
Shervin

پست من طرف S@M الإثنين يونيو 28, 2010 9:23 am

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 915632 سلام بر همگی
اختیار داری Shervin جان تقدیم از خودتونه! کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 232740 مثل همیشه ممنون از زحمت و سرعت عملت کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 10 Star3
Bye!
S@M
S@M

صفحه 9 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة