کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

+46
omid
mahmood666
mahyarshoze
59
ariangirl
bi
pouria_tanin
alimaleki
easy
hadish
malekrezai
sin
slevin(HAMID
fataneh
Petsi
o m i d
Marian
sooratak
reza1
Roham
kurosh
آزاده
ziba
mld_msm
Azadeh Brown
mina101
pooria.kianoush
kave
khatereh
eideh
mahmood
babak
S@M
tisto
agahtarin2005
amirarsalanroomi
ekou6
mohammad
zerocold
Indiana Jones
Emiliano
faridonline
siavash
Shervin
@p@d@n@
SMAM
50 مشترك

صفحه 6 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  الصفحة التالية

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف tisto السبت مايو 08, 2010 5:14 pm

بابک نوشت :
فقط کاش حق به حق دار می رسید و خالقان این آثار بیاد ماندنی خودشون از حقوق مادی فعلیش بهره مند می شدن

ای آقا بابک هنرمندای واقعی و فرهنگی های واقعی هیچوقت به اون چیزی که حقیقتا لیاقتشو دارن نمیرسند....نه تنها به حداقل حقوقشون نمیرسن بلکه یه چیزی هم از بنده های خدا میگیرن ...هنرمندای بیچاره از همه مظلومترند خودشون که نمیتونند از حق خودشون دفاع کنند.. باز صد رحمت به قدیم ندیما ..هنراقلا یه نفسی میکشید حالا اگه زنده ی زنده هم نبود....
tisto
tisto

تعداد پستها : 143

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Empty پرواز شماره 714

پست من طرف @p@d@n@ الأحد مايو 09, 2010 12:53 am

درود بر دوستان

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 22255847

پرواز شماره 714، داستانی از ماجراهای تن تن و میلو ، نوشته : هرژه ، 62 صفحه ، انتشارات یونیورسال

لینک دانلود :

Pdf
Size :88 Mb
كد:
http://www.4shared.com/document/RccunhwV/22_-_Tintin_-_Flight_714__Pers.html
بدرود
@p@d@n@
@p@d@n@

تعداد پستها : 186

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Empty جعبه تاتر

پست من طرف eideh الأحد مايو 09, 2010 3:54 am

با سلام کتاب جعبه تاتر از انتشارات پدیده
http://www.4shared.com/file/_5yf6kIQ/jabe_teatr.html
eideh
eideh

تعداد پستها : 203

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Empty پی پی پنگوئن

پست من طرف eideh الأحد مايو 09, 2010 5:00 am

با سلام کتاب پی پی پنگوئن از انتشلرلت پدیده
eideh
eideh

تعداد پستها : 203

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Empty كتاب پيامبردرميدان جنگ جلد1

پست من طرف amirarsalanroomi الإثنين مايو 10, 2010 4:03 am

با سلام خدمت دوستان كتاب پيامبر در ميدان جنگ جلداول
روبراتون امده كرده بودم كه سرويس اينترنتم قطع شد
ولي ديشب فوري بصورت اينترنتي تمديدش كردم تا اين
كتاب روبراتون بفرستم

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Scan-100507-0001-qpr.jpg?rnd=0
لينك كتاب
http://www.4shared.com/file/HyyGz7yY/payambar1.html

amirarsalanroomi
amirarsalanroomi

تعداد پستها : 64

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف agahtarin2005 الأربعاء مايو 12, 2010 7:58 am

سلام دوستان عزیزم .
کتاب موهای طلائی از سری داستان های شیرین طلائی رو به شما تقدیم میکنم .

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Mootalaee

http://www.4shared.com/file/KFQcCIxJ/mootalaee.html

پسورد هم پیشتر برای دوستان ارسال شده .

در ضمن بچه ها اگه کسی از دوستان کتاب های تن تن (جزیره ی سیاه ، کوسه های دریای سرخ ،و تن تن و پیکارو ها ) رو به زبان فارسی داره ،یا لینکش رو داره بینهایت ممنون میشم که اپلود کنه . چون من خیلی وقته دنبال این ۳ تا کتاب هستم . ممنون

agahtarin2005
agahtarin2005

تعداد پستها : 27

پست من طرف siavash الأربعاء مايو 12, 2010 8:03 am

در ضمن بچه ها اگه کسی از دوستان کتاب های تن تن (جزیره ی سیاه ، کوسه های دریای سرخ ،و تن تن و پیکارو ها ) رو به زبان فارسی داره ،یا لینکش رو داره بینهایت ممنون میشم که اپلود کنه . چون من خیلی وقته دنبال این ۳ تا کتاب هستم . ممنون

سلام رضا جان ... والا کوسه های دریای سرخ همون انبار زغال سنگ هست که انتشارات ونوس چاپ کرده اگه اونو از جایی دانلود نکردی یا پیدا نکردی برات میفرستم ، جزیره سیاه هم خیلی وقت پیش توسط سهرابخان آپلود شده بود ، اون تن تن و پیکاروها رو هم یه نسخه نصف و نیمه چاپ نیمه جدید نیمه قدیم دارم که قبلاً برای سعید عزیز فرستاده بودم لینک اونو برات میفرستم شاید بدردت بخوره... اینارو با پیام خصوصی برات فرستادم کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 915632
siavash
siavash

تعداد پستها : 196

پست من طرف agahtarin2005 الأربعاء مايو 12, 2010 3:56 pm

siavash نوشته است:

سلام رضا جان ... والا کوسه های دریای سرخ همون انبار زغال سنگ هست که انتشارات ونوس چاپ کرده اگه اونو از جایی دانلود نکردی یا پیدا نکردی برات میفرستم ، جزیره سیاه هم خیلی وقت پیش توسط سهرابخان آپلود شده بود ، اون تن تن و پیکاروها رو هم یه نسخه نصف و نیمه چاپ نیمه جدید نیمه قدیم دارم که قبلاً برای سعید عزیز فرستاده بودم لینک اونو برات میفرستم شاید بدردت بخوره... اینارو با پیام خصوصی برات فرستادم کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 915632

سیاوش عزیز . مثل همیشه خیلی شرمنده کردی.
واقعا ازت ممنونم . خیلی دنبال این کتاب ها گشتم .

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 915632 کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 915632 کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 480390 کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 480390
agahtarin2005
agahtarin2005

پست من طرف ekou6 الخميس مايو 13, 2010 1:03 am

نسرین خسروی تصویرگر شناخته شده دهه‌های 60 و 70 ایران بر اثر بیماری در
سن 60 سالگی درگذشت.

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 KhosraviNasrin

3 نسل دات کام - نسرین خسروی که در
سالهای اخیر در کانادا زندگی می‌کرد در همان جا از دنیا رفت. خسروی در 29
آذر 1329 در تهران به دنیا آمد و در سال 1358 در رشته گرافیک از دانشکده
هنرهای زیبا فارغ‌التحصیل شد. از مجموعه آثار وی می‌توان به کتابهای کدو
قلقله زن، سپید برفی، بیایید با هم زندگی کنیم و دختر باغ آرزو اشاره کرد.

وی
در حوزه فعالیتش جوایز متعدد داخلی و خارجی به دست آورد. خسروی جایزه اول
جشنواره نوما 2000 برای کتاب "دختر باغ آرزو" و همچنین نامزدی جایزه
بین‌المللی هانس کریستین اندرسن در سال 1380 به عنوان برترین تصویرساز
ایرانی را در کارنامه داشت.

هیئت‌ مدیره‌ انجمن فرهنگی هنری
تصویرگران ضمن ابراز همدردی با خانواده این هنرمند درگذشت خسروی را به
جامعه هنری، تصویرگران، ناشران و اهالی فرهنگ و هنر تسلیت گفت.
ekou6
ekou6

تعداد پستها : 3

پست من طرف babak الخميس مايو 13, 2010 10:58 am

یادش بخیر باشه.من کارهای ایربراش خانم خسروی را خیلی دوست داشتم.
در ضمن مصطفی رحماندوست بخشی را به سایت کتابخانه کودک کتابخانه ملی اضافه کرده با نام "بچه خوانی "و چند کتاب از زمان گذشته را اونجا قرار دادن اگر کسی به ایشون دسترسی داره یه جوری توجیهش کنه روند این کارو سرعت بده ما هم دعاش می کنیم.
babak
babak

تعداد پستها : 318

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Empty زنبور و انگور

پست من طرف @p@d@n@ السبت مايو 15, 2010 2:19 am

درود بر دوستان

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 17974118

زنبور و انگور ، کاسبهای بازارچه (از سری داستانهای پرنده)، نوشته : چتر نور ، انتشارات قصه جهان نما ، 20 صفحه ، چاپ اول : 1361

Djvu
Size:0.4 Mb
كد:
http://www.4shared.com/file/42cPMDwv/Zanbur__Angur.html

Pdf
Size:9 Mb
كد:
http://www.4shared.com/document/1sM-fWl9/Zanbur__Angur.html

بدرود
@p@d@n@
@p@d@n@

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Empty کيهان بچه ها

پست من طرف Shervin السبت مايو 15, 2010 3:07 pm

سلام دوستان کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 915632
مجله کیهان بچه ها، شماره 134، هفتم اردیبهشت 1361

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Scan0087

http://www.4shared.com/file/Ea_qmS_-/Keyhan_Bache_ha_-_7th_Ordibehe.html

(مجله فوق دارای پسورد میباشد که برای دوستان ارسال میشود)
Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

پست من طرف faridonline السبت مايو 15, 2010 4:30 pm

Shervin نوشته است:

سلام دوستان کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 915632
مجله کیهان بچه ها، شماره 134، هفتم اردیبهشت 1361

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Scan0087

http://www.4shared.com/file/Ea_qmS_-/Keyhan_Bache_ha_-_7th_Ordibehe.html

(مجله فوق دارای پسورد میباشد که برای دوستان ارسال میشود)

دستت درد نکنه رفیق . خدا قوت
faridonline
faridonline

تعداد پستها : 64

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Empty سه میمون کوچولو

پست من طرف @p@d@n@ الأحد مايو 16, 2010 12:12 pm

درود بر دوستان

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 25547486

سه میمون کوچولو ، از سری قصه های لالایی ، ترجمه : کیانوش ،16 صفحه ، تاریخ چاپ : 1361

لینک دانلود :

Pdf
Size:6 Mb
كد:
http://www.4shared.com/document/zklibqn8/3_Maymon.html

بدرود
@p@d@n@
@p@d@n@

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Empty ماجراهای تن تن و میلو - خبرنگار مستقل قرن بیستم - رودیه

پست من طرف siavash الثلاثاء مايو 18, 2010 6:45 am

با سلام کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 915632 ... امروز دو کتاب خیلی زیبا رو براتون آپلود میکنم ... این کتاب رو قبلاً با کیفیت و حجم کم آپلود کرده بودم که حالا با حجم و کیفیت کامل برای دوستانم ارسال میکنم ، ترجمه و ویرایش اون رو هم خودم انجام داده بودم

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Imgout

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Star3 کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Star3 کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Star3

کتاب فوق دارای پسورد میباشد که برای اعضای فعال و تعدادی از دوستان قدیمی ارسال میشود

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Star3 کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Star3 کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Star3

لینک دانلود کتاب خبرنگار مستقل قرن بیستم :

http://www.4shared.com/file/cJgl_df7/Tintin_The_Freelance_Reporter_.html

برای دانلود با سرعت بالا از لینک زیر حتماً از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر استفاده کنید :

http://uploading.com/files/fa71fbf4

اين مطلب آخرين بار توسط siavash در السبت يوليو 24, 2010 3:56 pm ، و در مجموع 5 بار ويرايش شده است.
siavash
siavash

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Empty کتابهای طلایی ( کمیک ) - شمارۀ 2 - نعرۀ جنگ

پست من طرف siavash الثلاثاء مايو 18, 2010 6:59 am

SAM تقدیم میکند :

با سلام ... کتاب نعرۀ جنگ از سری کتابهای طلایی ( کمیک ) ترجمۀ محمد رضا جعفری تقدیم به دوستان

با تشکر فراوان از SAM عزیز برای ارسال این کتاب زیبا و بی نظیر کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 915632

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Imgout

کتاب فوق دارای پسورد میباشد که برای اعضای فعال و تعدادی از دوستان قدیمی ارسال میشود

لینک دانلود کتاب نعرۀ جنگ از سری کتابهای طلایی ( کمیک ) :

http://www.4shared-china.com/file/ReA07sNQ/Golden_Books_-_No_2_-_Naareye_.html

http://www.4shared-china.com/file/ESmTHAfK/Golden_Books_-_No_2_-_Naareye_.html

http://www.4shared-china.com/file/mJr-5UjQ/Golden_Books_-_No_2_-_Naareye_.html

برای دانلود با سرعت بالا از لینکهای زیر حتماً از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر استفاده کنید :

http://uploading.com/files/547398b9

http://uploading.com/files/27m7ef8f

http://uploading.com/files/m1288289

بدرود کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 915632

اين مطلب آخرين بار توسط siavash در الثلاثاء مايو 18, 2010 7:26 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
siavash
siavash

پست من طرف agahtarin2005 الثلاثاء مايو 18, 2010 7:53 am

ممنون از سیاوش و sam عزیز برای این سورپریز جالب . کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 915632 کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 915632 کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 480390 کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 480390
حقیقتا داستان این کتاب های طلائی تمومی نداره . تا میتونستن هی برای بچه ها طلائی چاپ کردن .
اگه کسی از دوستان احتمالا آپادانای عزیز بتونه یک لیست از کل این سری کتاب های طلائی امیر کبیر تهیه کنه فکر کنم خیلی جالب باشه . و مهمتر از همه اینکه ما هم تکلیف خودمونو با این کتاب های طلائی بدونیم که الان کجای کاریم . کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 759457
agahtarin2005
agahtarin2005

پست من طرف Shervin الثلاثاء مايو 18, 2010 8:26 am

agahtarin2005 نوشته است:

ممنون از سیاوش و sam عزیز برای این سورپریز جالب . کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 915632 کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 915632 کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 480390 کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 480390
حقیقتا داستان این کتاب های طلائی تمومی نداره . تا میتونستن هی برای بچه ها طلائی چاپ کردن .
اگه کسی از دوستان احتمالا آپادانای عزیز بتونه یک لیست از کل این سری کتاب های طلائی امیر کبیر تهیه کنه فکر کنم خیلی جالب باشه . و مهمتر از همه اینکه ما هم تکلیف خودمونو با این کتاب های طلائی بدونیم که الان کجای کاریم . کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 759457
سلام رضا جان کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 915632
ظاهرا" از این سری کتابهای طلایی که به سبک کمیک هست 10 عنوان چاپ شده (اینطور که روی پشت جلد نوشته شده)، خوشبختانه منم شمارهء 3 به اسم "کلانتر ترسو" رو دارم
اینم لیستی که از پشت کتاب خودم نوشتم :
-خانه مرموز
-نعره جنگ
-کلانتر ترسو
-دلیجان سرپوشیده
-شکارچی و سه غول
-تیرانداز
-دلاور جنگجو
-جنگنده عجیب دو هزار سال بعد
-پسر سنگ
-تارزان
Shervin
Shervin

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Empty كيهان بچه‌هاي سالهاي دور (شماره 135 ، سال 1361)

پست من طرف Indiana Jones الثلاثاء مايو 18, 2010 8:32 am

دوستان خوبم
شماره‌ي 135 از سري كيهان بچه‌هاي سال 1361 تقديم به شما
راستي در صورتيكه آپاداناي عزيز نيز شماره‌هاي 159 و 180 را دارد از ايشان خواهش مي‌كنيم در اين برنامه شركت كنند
اميد و افشين
(با عرض پوزش بعلت رفتار عجيب خط مورد استفاده ، موفق به آپلود كردن جلد اين مجله نشدم)
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

پست من طرف siavash الثلاثاء مايو 18, 2010 10:55 am

اگه کسی از دوستان احتمالا آپادانای عزیز بتونه یک لیست از کل این سری کتاب های طلائی امیر کبیر تهیه کنه فکر کنم خیلی جالب باشه . و مهمتر از همه اینکه ما هم تکلیف خودمونو با این کتاب های طلائی بدونیم که الان کجای کاریم

ظاهرا" از این سری کتابهای طلایی که به سبک کمیک هست 10 عنوان چاپ شده (اینطور که روی پشت جلد نوشته شده)، خوشبختانه منم شمارهء 3 به اسم "کلانتر ترسو" رو دارم
با عرض پوزش بعلت رفتار عجيب خط مورد استفاده ، موفق به آپلود كردن جلد اين مجله نشدم

سلام مجدد کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 915632 ... بله من هم به نظرم همین 10 تا باید باشن که خوشبختانه به 3 جلدش فعلاً دسترسی داریم ... راستی اگه مشکل دانلود دارین بگین ، من برای آپلود مشکلی ندارم ولی دانلود به اونصورت نمیتونم بکنم جز از یک سایت که ظاهراً هنوز لو نرفته ... اگه مشکل دانلود دارین اونجا هم آپلود کنم تا اگه مشکلی نبود فعلاً اونجا بگذاریم کتابها رو ... در ضمن افشین خان رفتار عجیب و غریب خط رو همه دارن انگار ... فعلاً خداحافظ کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 915632
siavash
siavash

پست من طرف Shervin الثلاثاء مايو 18, 2010 2:32 pm

siavash نوشته است:راستی اگه مشکل دانلود دارین بگین ، من برای آپلود مشکلی ندارم ولی دانلود به اونصورت نمیتونم بکنم جز از یک سایت که ظاهراً هنوز لو نرفته ... اگه مشکل دانلود دارین اونجا هم آپلود کنم تا اگه مشکلی نبود فعلاً اونجا بگذاریم کتابها رو ... در ضمن افشین خان رفتار عجیب و غریب خط رو همه دارن انگار ... فعلاً خداحافظ کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 915632
سیاوش جان من به شخصه شدیدا" مشکل دانلود دارم! از ظهر تا حالا فقط تونستم قسمت 1 کتابتو دانلود کنم، اونم به زور کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Icon_mad افتضاحه سرعتها! خاک بر سر این مملکت کنن که چیزی جز عذاب و بدبختی برای ما نداره! کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Icon_mad
Shervin
Shervin

پست من طرف siavash الثلاثاء مايو 18, 2010 7:20 pm

مجدداً سلام کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 915632 ...

کتابها رو در یک سایت دیگه آپلود کردم که ظاهراً مشکل دانلود نداره ، منتها حتماً باید دوستان عزیزم اختصاصاً از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر استفاده کنند تا از تمام پهنای باند برای دانلود استفاده بشه ... لینک جدید کتابها رو در پستهای مربوطه اضافه کردم ، برای دانلود نرم افزار اینترنت دانلود منیجر به لینک زیر یه سر بزنید ... شب خوش

http://search.4shared.com/q/ACgC/1/idm
siavash
siavash

پست من طرف S@M الأربعاء مايو 19, 2010 12:45 am

سلام به همه دوستان گرامي کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 915632

اميدوارم همگي خوب و خوش باشيد و سپاس فراوان دارم از @p@d@n@ و Siavash عزيز بابت كتابهاي اخير كه به عاليترين شكل باوجود فرصت كم زحمتشون رو تقبل كردند کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 480390 و شرمنده از اين همه زحمت. غرض از اين پيام تشكر بود، هم از اين دوستان و هم دوستان فعال ديگه و ذكر اينكه بنده تا يك ماه ديگه در خدمتتون نيستم تا بعد اگه عمري باقي بود دوباره برگردم و جلد دوم فرهنگ فكاهي توفيق و چندتا كتاب قديمي ديگه رو با كمك دوستان تقديمتون كنم. فقط زحمت ديگه اي كه براي دوستان دارم اينكه اگر كسي خواست بنده رو قابل بدونه و پسورد برام بفرسته يا هر پيام شخصي ديگه لطفاً بهم ايميل بزنه كه اينجا ميل باكسش شلوغ نشه تا من هم هر وقت برام مقدور شد ببينمشون. از اونجايي كه من افتخارهمكاري با خيلي از دوستان فعال رو داشتم تقريباً همگي آدرس من رو دارند اگر هم كسي ايميل من رو نداشت ميتونه از شروين، آپادانا و سياوش عزيز بگيره (شرمنده، اين اذيت هاي من تمومي نداره کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Icon_redface )

به اميد ديدار کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Herz

S@M
S@M

تعداد پستها : 161

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Empty لیست کتابهای انتشارات امیرکبیر سال 1358

پست من طرف @p@d@n@ الخميس مايو 20, 2010 12:58 pm

درود بر دوستان

agahtarin2005 نوشته است:

ممنون از سیاوش و sam عزیز برای این سورپریز جالب .
حقیقتا داستان این کتاب های طلائی
تمومی نداره . تا میتونستن هی برای بچه ها طلائی چاپ کردن .
اگه کسی از دوستان احتمالا آپادانای عزیز بتونه یک لیست از
کل این سری کتاب های طلائی امیر کبیر تهیه کنه فکر کنم خیلی جالب باشه . و
مهمتر از همه اینکه ما هم تکلیف خودمونو با این کتاب های طلائی بدونیم که
الان کجای کاریم

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 1271721584

كد:
http://www.4shared.com/file/0CAxS19w/Amir_Kabir_List_1358.html

راستي در صورتيكه آپاداناي عزيز نيز شماره‌هاي
159 و 180 را دارد از ايشان خواهش مي‌كنيم در اين برنامه شركت كنند

افشین جان ، این دو شماره را خیلی وقت پیش آپلود کرده ام و در پوشه کیهان بچه ها موجود است.
بدرود
@p@d@n@
@p@d@n@

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Empty دویدم و دویدم

پست من طرف Shervin الخميس مايو 20, 2010 3:55 pm

کتاب "دویدم و دویدم"، انتشارات کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان، چاپ 1363
من خودم اصلا" از کتابهای کانون خوشم نمیاد و به تعداد انگشت شمار هم دارم، ولی تک و توک از این کتابها برام خاطره انگیزه که یکیش همین کتاب هست، شعر قشنگی داره که همهء ما شنیدیم :

دویدم و دویدم / سر کوهی رسیدم / دو تا خاتون رو دیدم / یکیش به من آب داد / یکیش به من نان داد / نان را خودم خوردم / و....

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 6 Scan0088

http://www.4shared.com/file/SAm5fCf9/Davidam_Va_Davidam.html

(کتاب فوق دارای پسورد میباشد که برای دوستان ارسال میشود)
Shervin
Shervin

صفحه 6 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة